koncert

Bluesmaszyna

koncert

Bluesmaszyna

Bluesmaszyna - Bilety na koncert

BLUESMASZYNA To czterosobowa formacja bluesowa z Pruszkowa i Warszawy. Zespół istniejący od 2007 roku występował początkowo jako duet Lechowski&Sych, a później z perkusistą Robertem Głogowskim już jako BLUESMASZYNA. Zdobywając doświadczenie i przychylność publiczności na ogólnopolskich konkursach i festiwalach bluesowych, zespół wypracował autorski repertuar, z którego pierwszą, najstarszą częścią wszedł wiosną 2011 roku do studia nagraniowego. Efektem zarejestrowanych tam nagrań na żywo jest debiutancki album zespołu pt.: „Blues To Siła”. W ich muzyce dominuje głęboki i przejmujący nastrój, bliski pierwotnemu nurtowi wykonywania utworów tego gatunku. Nawiązujące do źródeł bluesa aranżacje, a także stale powiększający się repertuar własny, obejmujący przede wszystkim utwory w języku polskim , to najmocniejszy atut tria.

W muzyce zespołu BLUESMASZYNA odnaleźć można zarówno brzmienie starego przedwojennego bluesa, ragtime’u czy rock and roll’a, jak również blues rocka i teksas boogie.

BLUESMASZYNA to solidna firma na scenie bluesowej. Koncerty zespołu przepełnione są wyjątkowym kontaktem z publicznością, dostarczą doskonałej zabawy, a także przeprowadzą przez ciekawą historię bluesa. Przekonaj się jak grają prawdziwi misjonarze bluesa!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bluesmaszyna

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert