koncert

Bodo Project

koncert

Bodo Project

Bodo Project - Bilety na koncert

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie
sala: Broadway

Czym jest BODO? To próba zagrania przebojów z Dwudziestolecia Międzywojennego w nowy sposób, przefiltrowany przez wrażliwość i wyobraźnię muzyków sceny alternatywnej.
To skład stworzony w wyniku fascynacji polską kinematografią oraz muzyką Dwudziestolecia Międzywojennego. Fascynacji piosenkami, które „wszyscy znają, ale nie do końca wiedzą skąd”. To muzyka, która… brzmi zupełnie jak nie z tamtych lat.
Na koncercie zespół będzie promował swoją świeżutką, debiutancką płytę, której premiera miała miejsce 18 listopada 2017r. Płyta zatytułowana jest po prostu „BODO”. Znajduje się na niej dziewięć kompozycji z epoki międzywojennej, podanych w wielobarwnej mieszance stylów od big-beatu po współczesny elektroniczny pop.

Hanna Malarowska (Hanimal, Jacaszek, Heart & Soul) – śpiew
Szymon Tarkowski (Płyny, Babadag, Pustki) – bas
Maciej Bąk (Stardust Memories, Letters From Silence) – gitara
Andrzej Kwiatkowski (Płyny, Jerzy Filar, Kapitan Nemo) – perkusja, akordeon

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bodo Project

Dobra muzyka, coś nowego. Trochę za głośno. W sumie O.K.
świetna muzyka , dobre wykonanie , świetna akustyka sali. Super......Polecam.
SUPER ZESPÓŁ, Hania ma piękny głos, aż ciary przechodziły jak śpiewała całą sobą. Z siostrą byłyśmy zachwycone koncertem. Pozdrawiam BODO i życzę powodzenia na dalszej drodze kariery.
Niestety koncert na fatalnym poziomie. Solistka nie powinna uszczęśliwiac ludzi swoim "głosem". Piosenki okresu przedwojennego, tak urocze i romantyczne, zostały zmasakrowane jakimiś dziwacznymi jazzowymi aranżacjami. Byliśmy z żoną nastawieni na uroczy koncert, a nastąpił wielki zawód. Wyszliśmy po 15 minutach (a staramy się nigdy nie wychodzić przes zakończeniem koncertu). Przykro to pisać, ale "artyści" winni chyba zająć się czymś innym, dalekim od muzyki. Doprawdy jestem otwarty na nowinki (inne oryginalne aranżacje) i jestem osobą wyrozumiałą, ale tym razem nie znalazłem prawa do lepszej oceny.
KONCERT BARDZO DOBRY. wydaje mi sie jeynie że widownia nie doczytala opisu i spodziewała sie zupełnie innej muzyki. Zespół muzycznie dał czadu. Mogli by jedynie popracować nad wizualnym przekazem :) SUPER

Polecane z kategorii koncert