koncert

Bogusław Morka

koncert

Bogusław Morka

Bogusław Morka - Bilety na koncert

BOGUSŁAW MORKA zaprasza na "Najpiękniejsze Melodie Świata"

W półtoragodzinnym programie znajdą się największe hity z najbardziej znanych operetek i musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzyka filmowa, pieśni hiszpańskie i włoskie. Agencja Artystyczna Monolit organizuje pięć koncertów w pięciu miastach. Tenora, obdarzonego niezwykle pięknym głosem o wyjątkowo ciepłej, aksamitnej barwie będzie można wysłuchać w: Krakowie, Gdyni, Bydgoszczy, Łodzi i Szczecinie.

Polski tenor wykona m.in.: "Księżniczka Czardasza", "Hrabina Marica", "Wesoła Wdówka", "Clivia", "My Fair Lady" "Evita", "Baron Cygański", "Love Story", "Południowy Pacyfik", "Caminito", "Volare", "Chitarra Romana", "La Vie n Rose", "Viva Espagna", "El Condor Pasa", "Besame mucho" , "O sole mio", "Mamma", "Moonriver", "Fascination", "Tango Jealousie", "Amigos para siempre", "Feelings" i wiele, wiele innych.

Obok tenora Bogusława Morki wystąpią: Iwona Kaczmarek - sopran, Jan Zakrzewski - tenor.
Wokalistom towarzyszyć będzie zespół muzyczny "Allegro" pod dyrekcją Andrzeja Płonczyńskiego w składzie:
Andrzej Płonczyński - fortepian, Katarzyna Magdziak - skrzypce, Tomasz Labuń - klarnet, Krzysztof Tomaszewski - trąbka, Michał Fijalski - gitara basowa,
Krzysztof Olszewski - perkusja.

- Piosenki, które są wykonywane podczas tych koncertów, to piosenki mojej młodości. Są to perły muzyki estradowej i filmowej, które chwytają za serce.
Jednocześnie są rzadko wykonywane na estradzie. Dlatego chciałbym przypomnieć je moim widzom i słuchaczom - mówi Bogusław Morka.

Bogusław Morka - obdarzony niezwykle pięknym głosem o wyjątkowo ciepłej, aksamitnej barwie i szlachetnym, pełnym blasku brzmieniu - uważany jest przez znawców tej sztuki za najlepszego tenora śpiewającego w tradycji włoskiego bel canta. Już w 2004 roku wraz z Polskim Radiem wydaje wspaniały album "Bogusław Morka i przyjaciele", który robi prawdziwą furorę na rynku muzycznym. Staje się to przyczynkiem do wydania (również we współpracy z Polskim Radiem) drugiego, już solowego, albumu Bogusława Morki "O sole mio" z największymi przebojami Świata. Niedługo później powstał trzeci album - "Be My Love". Albumy te okazały się wielkim sukcesem , w krótkim czasie zdobyły status złotych i platynowych krążków, co w dziedzinie klasyki na polskim rynku jest ewenementem.
- Niezapomnianym przeżyciem muzycznym był dla mnie koncert wielkiego mistrza Placido Domingo, z którym miałem zaszczyt i ogromną radość śpiewać razem w duecie z opery "Makbet". Jeśli chodzi o wspomnienia z moją publicznością, to trudno mi jakiś wyróżnić... Każdy koncert jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju! - dodaje B. Morka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bogusław Morka

BOGUSŁAW MORKA TO KLASA SAMA W SOBIE. BARDZO LUBIĘ TE KONCERTY I NIE OPUSZCZAM ŻADNEGO Z ORGANIZOWANYCH W KRAKOWIE. ZA KAŻDYM RAZEM JEST FANTASTYCZNIE.
Jak zwykle wysoki poziom..
Największą przyjemnością było słuchanie chłopięcego głosu pełnego siły, pasji. Z drugiej strony dojrzałość głosów męskich. Życzę by pomysł się rozwijał.
Koncert bardzo się podobał.
Koncert bardzo ładny, godny polecenia.

Polecane z kategorii koncert