Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Bolewski || Tubis

koncert

Bolewski || Tubis

Bolewski || Tubis - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Znamy ich z dokonań na polu elektroniki, alternatywy i jazzu w takich grupach jak L.Stadt, Fonovel, czy Tubis Trio. Tym razem unikalny, świetny projekt realizowany w duecie. Chodźcie posłuchać bo warto bardzo ;)

Album duetu Bolewski & Tubis – “Lunatyk” to elektryzujące dźwięki tworzone przez dwie osoby.
"Świetna... Słuchać koniecznie, a ja będę po nią sięgał w wiosennych audycjach."
Marek Niedźwiecki na swoim blogu

Na 1 miejscu listy przebojów RDC.
teledysk: https://youtu.be/9N5eIV1tCns

„Lunatyk” ani nie nudzi, ani nie usypia.", "(...)najważniejsze – słychać pasję. I fantazję. Bo trzeba wiele odwagi, bezkompromisowości, ale też swoistego luzu, by do jednego gara wrzucić jazz, również w wydaniu smooth, ale też pop, piosenkę liryczną i elektronikę i stworzyć z tego nie tylko strawną, ale przede wszystkim intrygującą całość. A co więcej – efektów tego rzadko spotykanego połączenia świata songwritingu i improwizacji znakomicie się słucha!"
Artur Szklarczyk - cgm.pl

Piękna płyta, dopracowana, a jednocześnie pełna wyobraźni i świetnej muzyki. Teraz pozostaje wybrać się na koncerty.
Maciej Majewski - cantaramusic.pl

Album "Lunatyk" autorstwa Radosława Bolewskiego i Macieja Tubisa, to bez wątpienia jedna z najbardziej zaskakujących i zarazem najlepszych premier płytowych ostatnich miesięcy.
Maciej Janiszyn - wyspa.fm

(…) tu niczego nie brakuje. Dlatego konsekwencją tych spostrzeżeń jest podziw dla talentu i pracy zaledwie dwóch artystów. Bogdan Sobieszek – Kalejdoskop

Pełne brzmienie, produkcja przywołująca skojarzenia z Radiohead oraz zespołami pokrewnymi i rzeczywiście tylko dwóch muzyków odpowiadających za dźwięki.
Rafał Zbrzeski - Lizard Magazyn

Aby docenić kunszt Bolewskiego i Tubisa, aby zrozumieć ich album, należy przesłuchać go w skupieniu, najlepiej kilkukrotnie. Wtedy najlepiej objawi się słuchaczowi piękno w Lunatyku zawarte. Jest to jedna z najważniejszych płyt 2018 roku. Damian Guzek – TuLodz.com

Mocno wyeksponowany rytm, metafizyczny klimat utworów, intrygujące aranżacje i inteligentne teksty, sprawiają iż "Lunatyk" posiada swój własny specyficzny charakter i przekaz.
Robert Ratajczak - longplayblox.pl

Łodzianie: Radosław Bolewski oraz Maciej Tubis stworzyli płytę będącą niespotykanym połączeniem świata songwritingu i improwizacji. „Lunatyk” to podróż opowiadająca o nadziei, miłości, wątpliwościach, przemijaniu i potrzebie usłyszenia własnego głosu w otaczającym świecie. Oboje są znani z innych łódzkich zespołów takich jak: L.Stadt, Fonovel, czy Tubis Trio, które wydało 8 września album „The Truth” w holenderskiej wytwórni Challenge Records.

Radosław Bolewski - wokal i perkusja, Maciej Tubis - fortepian i syntezatory

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Bolewski || Tubis

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert