Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

Bond In Concert

koncert

Bond In Concert

Bond In Concert - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Nazywa się Bond. James Bond. Od ponad 50 lat ratuje świat przed upadkiem, zawsze w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości. Jego znakiem rozpoznawczym są szybkie samochody, piękne kobiety, martini z wódką – wstrząśnięte, nie mieszane – oraz znakomity gust muzyczny. Agentowi 007 towarzyszą zawsze najlepsi muzycy, a utwory i tematy przewodnie kolejnych filmów z przygodami Bonda błyskawicznie wchodzą do kanonu światowej muzyki, nie tylko filmowej.
„Bond in Concert” to absolutnie wyjątkowy spektakl, podczas którego znakomici wokaliści wraz z zespołem instrumentalnym Session One zabierają publiczność w podróż tropem najsłynniejszego szpiega wszechczasów. Widzowie usłyszą wykonania wszystkich najpopularniejszych utworów ilustrujących przygody Bonda. Brawurowe wykonania legendarnych czołówek, w tym oczywiście tej najważniejszej, skomponowanej przez Johna Barry’ego i Monty’ego Normana do „Doktora No”, dopełnione będą przez utwory komponowane do najpopularniejszych 11 filmów z superagentem w roli głównej. Usłyszymy zachwycające „Goldfinger” oraz „Diamonds are forever” Shirley Bassey, ze sceny zabrzmią także ikoniczne utwory „GoldenEye” Tiny Tuner z filmu pod tym samym tytułem, „A View To Kill” Duran Duran z produkcji „Zabójczy widok”, „Nobody Does It Better” Carly Simon ze „Szpieg, który mnie kochał”, „Live and Let Die” Paula McCartney’a & Wings z „Żyj i pozwól umrzeć”, „Thunderball” Toma Jonesa z „Operacji Piorun”, „Tomorrow Never Dies” Sheryl Crow z „Jutro nie umiera nigdy”, „Another Way to Die” Jacka White’a i Alicii Keys z „007 Quantum of Solace” czy nagrodzone Oscarami utwory „Skyfall” Adele i „Writings On The Wall” Sama Smitha.
Znakomitym wokalistom towarzyszyć będzie brytyjska formacja Session One, znana z angielskiego show Strictly Come Dancing, który był prekursorem popularnego programu telewizyjnego „Tańcząc z gwiazdami”. W skład 10- osobowego zespołu wchodzą: sekcja rytmiczna, instrumenty klawiszowe, kwartet smyczkowy i fortepian. Session One występowali na całym świecie u boku takich gwiazd jak Joss Stone, Jason Donovan, Beverley Knight, Kasabian, Martha Reeves, Happy Mondays, Kelis czy Skunk Anansie.

Zapowiedź spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=zsBr-lzrFEI
Więcej informacji: www.facebook.com/goodwalkmusic

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Bond In Concert

Piękne wykonanie skyfall
Paczul 29.05.2022 10:06
Wspaniały koncert, znakomita orkiestra, soliści bardzo dobrzy. Szczególne uznanie dla wokalistki w pięknej sukni i wokalisty. Wiedza po co mają głos i jak go prowadzić i wyczarować z niego to COŚ!!!
29.05.2022 09:16
Było świetnie! polecam wszystkim fanom Bonda ;)
N 27.05.2022 08:38
Koncert świetny
Wojciech 24.05.2022 15:13
Genialny koncert. Wykonawcy i zespoł na swiatowym poziomie.
tommy 23.05.2022 09:12
Rewelacja!! Przepiękne wykonanie
K*** 23.05.2022 08:36
Super koncert, wspaniali wykonawcy, bardzo dobra akustyka sali. Świetnie się bawiłem :)
Tomek 23.05.2022 08:27

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
14.10.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert