koncert

Borówka Music Festival HENRY DAVID'S GUN, SASHA BOOLE, TEDDY JR.

koncert

Borówka Music Festival HENRY DAVID'S GUN, SASHA BOOLE, TEDDY JR.

Borówka Music Festival HENRY DAVID'S GUN, SASHA BOOLE, TEDDY JR. - Bilety na koncert

BORÓWKA MUSIC FESTIVAL w Starym Klasztorze!

Klub muzyczny Stary Klasztor wspólnie z agencją koncertową Borówka Music zapraszają na pierwszą edycję mini-festiwalu muzyki indie - folkowej.
13 marca na scenie Starego Klasztoru zagrają HENRY DAVID'S GUN z Polski, TEDDY JR. z Holandii oraz SASHA BOOLE z Ukrainy.

Henry David's Gun [Polska]
Lubisz muzykę filmową, akustyczną? Taką w klimacie Nicka Cave'a czy Bon Iver? Posłuchaj zatem Henry David's Gun! Trio tworzy muzykę z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Pozostaje przy tym wierne czemuś, co można określić jako "analogowo-akustyczne" podejście do muzyki. Relacje między ciszą a dźwiękami tworzą w Henry David's Gun nabrzmiałą emocjami warstwę rozcinaną charakterystycznym męskim wokalem.
Strona internetowa zespołu: www.henrydavidsgun.bandcamp.com

Teddy Jr. [Holandia]
To świetny holenderski songwriter. Koncertując przemierzył pół Europy. Grał m. in. w Holandii, Francji, Belgii, Polsce i w Niemczech. Występował m. in. jako support przed New Model Army i Peterem Gabrielem. Występował też na kilku festiwalach w naszym kraju. Teddy w muzyce łączy folkowe brzmienia z energią grunge'u lat 90-tych. Teddy Jr. wystąpi w duecie - ze świetnym akordeonistą Pawłem Cieplakiem. Będzie energia, będą dobre teksty i dobre melodie.
Strona internetowa zespołu: www.soundcloud.com/teddy-jr

Sasha Boole [Ukraina]
To jeden z najważniejszych przedstawicieli ukraińskiej sceny folkowej. Ale nie chodzi o folk w tradycyjnym swetrze i z kobzą, lecz o ten z whisky, opowieściami i ciągłą podróżą. Lubisz Boba Dylana, Johnny'ego Casha albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. Artysta gra na gitarze, banjo i harfie. Jego muzyka wypływa z amerykańskiego folku. To pierwotne, nieco brudne brzmienie. Sasha zagrał setki koncertów. W Polsce miał swoje trasy, ale grał też wspólne koncerty z takimi artystami jak CeZik & KlejNuty, Król, Lilly Hates Roses, Lao Che, Peter J. Birch i Strachy Na Lachy.
Strona internetowa artysty: www.sashaboole.bandcamp.com

Borówka Music
Jesteśmy agencją koncertową, która przez osiem lat zorganizowała ponad 1600 koncertów. 90 procent z nich odbyło się na terenie Polski, pozostałe w kilkunastu europejskich krajach. Obsługiwaliśmy kilkadziesiąt polskich tras koncertowych artystów z Islandii, Wielkiej Brytanii, Czech, Ukrainy, Szwecji, Danii i kilku innych krajów. To my prowadzimy (od strony artystycznej) Kawiarnię Baszta w Ostrzeszowie, cykl z muzyką alternatywną Niepokorni w krakowskim klubie Żaczek czy koncerty w łódzkim mieszkaniu - House Gigs Pogonka. Na tym festiwalu chcemy zaprezentować Wam artystów działających w Borówka Music.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Borówka Music Festival HENRY DAVID'S GUN, SASHA BOOLE, TEDDY JR.

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert