koncert

Bovska

koncert

Bovska

Bovska - Bilety na koncert

Bovska zagra w Starym Klasztorze!
Bovska to zdecydowanie jeden z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany 2 dni po premierze!
W przeddzień premiery swojego drugiego albumu, Artystka zagra wyjątkowy koncert we Wrocławiu!
26 marca zapraszamy do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze!
Na koncercie nie zabraknie najbardziej znanych przebojów Bovskiej, ale pojawią się również nowości.

Utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie odtworzono je ponad 10 MILIONÓW razy. Ta liczba stale rośnie! Artystka otrzymała również Złotą Płytę za sprzedaż ponad 10.000 egzemplarzy singla „Kaktus”.
Bovska jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka „Kaktus”, która podbiła serca publiczności, stała się motywem przewodnim czołówki serialu TVN „Druga Szansa”, w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska.
Bovska ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Bovska

Cudowny klimat i atmosfera, swietna organizacja, a co najwazniejsze doskonale wokalistki, ktore czarowaly publicznosc ?
Cudownie. Magicznie. Pozytywnie :)
Bovska jak zawsze rewelacyjna jej występ i energia wspaniała. Supprot do mnie zupełnie nie przemówił ale każdy lubi co innego Organizacja koncertu jak dla mnie kobiety w ciąży bardzo fajnie,super że były miejsca siedzące pilnowane było aby osoby bez właściwego biletu (a było ich sporo)udały się na dół. Na pewno jeszcze kiedyś was odwiedzimy. Może również na BOVSKIEJ

Polecane z kategorii koncert