koncert

Budyń Julka Tuwima

koncert

Budyń Julka Tuwima

Budyń Julka Tuwima - Bilety na koncert

Z okazji zakończenia lata, Miejski Dom Kultury w Wołominie razem z Teatrem Huta zapraszają na niecodzienne wydarzenie, które odbędzie się już 22 września (niedziela) o godzinie 13:00.

Będzie to koncert pt. " Budyń Julka Tuwima", na którego repertuar składają się inteligentne i żywiołowe utwory, w których współczesne parafrazy wierszy Juliana Tuwima łączą się z rock’n’rollową energią. Koncert jest doskonałą zabawą dla całej rodziny oraz atrakcyjnym spotkaniem z lekturą szkolną.

Julian Tuwim jak nikt rozumiał zachowania dzieci, ich ruchliwą naturę i optymizm. Piosenki skomponowane przez Jacka "Budynia" Szymkiewicza to energiczna muzyka idealna do zabawy pośród różnorodności barw i pogodnych nastrojów poezji, która uczy zrozumienia, szacunku i sympatii do innych.

Tytułowy Budyń to nie tylko pseudonim kompozytora piosenek, ale również kwintesencja brzmienia, uformowanego z różnorodnych muzycznych przyjaźni, które tworzą: Jacek Szymkiewicz, Czesław Mozil, Joanna Zawłocka, Aleksander Orłowski, Julia Kępisty, Maria Kępisty, Piotr „Bajzel” Piasecki, Wojciech Sobura."

Koncertowi towarzyszą malowane światłem projekcje multimedialne wykonywane na żywo przez KOLOR KOLEKTYW (do obejrzenia pod poniższymi linkami):

https://www.youtube.com/watch?v=boFqz1vkre0

https://www.youtube.com/watch?v=QLYaZL71JDs

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców z Dziećmi, gwarantując niezwykłe doznania oraz wspólną zabawę pod sceną.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Budyń Julka Tuwima

Bardzo fajne wydarzenie,jednak było za głośno jak na koncert dla dzieci
Jesteśmy zaskoczeni występem. Nie sądziłam że piosenki będą aż tak luźno związane z twórczością Tuwima. Dzieci w sumie się zawiodły bo liczyły że usłyszą chyba po prostu wyśpiewane wiersze które znają a nic takiego się nie wydarzyło. Z plusów to super energia występujących i rockowy charakterze piosenek. Jednak moje dzieci (6 i 8 lat) nie wyszły super zadowolone.
Koncert raczej dla dzieci 10+ Mniejsze dzieci się nudziły. W jednej piosence pojawił się motyw piwa,. Było o wiele za głośno. Skorzystaliśmy z promocji 2+1 gratis. Mimo to uważam, że za drogo na to co zobaczyliśmy,

Polecane z kategorii koncert