koncert

CHÓR ALEXANDROWA

koncert

CHÓR ALEXANDROWA

CHÓR ALEXANDROWA - Bilety na koncert

Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju Chór Alexandrowa wystąpi tylko na kilku koncertach w Polsce! Chór Alexandrowa jest jedną z najbardziej znanych grup artystycznych na świecie. Składa się z wybitnych solistów, orkiestry oraz widowiskowego baletu.

Po tragicznym wypadku lotniczym z grudnia 2016, w którym zginęło kilkudziesięciu solistów i członków baletu (pozostali członkowie chóru, baletu i orkiestry lecieli innym samolotem), Chór Aleksandrowa występuje w odbudowanym składzie. Dokonano olbrzymiej pracy, aby odbudować grupę. Spośród tysięcy chętnych solistów, chórzystów i baletmistrzów na castingach wybrano najbardziej utalentowanych artystów, którzy zasilili nowy skład zespołu. Dziś Chór Alexandrowa jest jeszcze potężniejszy.

Niepowtarzalne brzmienie. Mistrzowski balet. Wachlarz środków artystycznych. Połączenie czystości brzmienia i emocjonalności muzyki rosyjskiej oraz niesamowite umiejętności baletowe na długo pozostają w pamięci słuchaczy, a różnorodność brzmienia prezentowana przez artystów nie ma sobie równych.

Do roku 1989 chór odwiedził ponad 40 krajów w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce. Ich występy zawsze spotykały się z żywym zainteresowaniem i uwagą ze względu na wielość wpływów kulturowych. artykuły prasowe, ukazujące się zagranicą po występach, podkreślały wielkie sukcesy odnoszone przez chór.

Zapraszamy na wielkie wydarzenie taneczno-muzyczne! Legendarny Chór Alexandrowa w Polsce!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje CHÓR ALEXANDROWA

piekny koncert,piekne wrazenia,brawo dla wykonawcow!
WSPANIALI UTALENTOWANI ARTYŚCI PIĘKNE PRZEŻYCIE NIEZAPOMNIANE WSPOMNIENIA...
Lizak1966 18.12.2018 13:45
super bardzo nam się podobało
Koncert wspaniały. Organizacja w Hali 6A niestety była kiepska i dlatego pojawiło się ogólne zamieszanie. Osoby, które miały pilnować porządku w sprawie zajmowania odpowiednich miejsc niestety nie sprostały zadaniu.
Występ chóru, orkiestry, solistów i baletu piękny bez zastrzeżeń w przeciwieństwie do organizacji... długie kolejki do szatni, która dodatkowo była płatna, co jeszcze spowalniało odbiór ubrań... wybór sali, a raczej hali na tego typu koncert też był nietrafiony-słaba widoczność, akustyka, ... problemy z miejscami może były problemem niekulturalnych widzów, którzy nie zważali na numerację na swoich biletach, ale to też problem z organizacją...
Wspaniała uczta kulturalna. Światowa klasa. Widowisko pozostanie na długo w mojej pamięci.
ZJawa 14.12.2018 10:30
Występ świetny - nie ma co tutaj gadać, zespół na najwyższym poziomie. Ale organizacja??? JA PI*******. Dwa dni wcześniej byłem na występie w Łodzi, wszystko grało. W Poznaniu zawiodło wszystko. Skoro przenieśli do nowego miejsca, to powinni zadbać, by wszyscy byli potraktowani komfortowo. Naszych miejsc nie było. Siedziałem na miejscach obcych i cały występ myślałem tylko czy ktoś mnie za chwilę nie wygna (a pani od organizatora kazała mi usiąść byle gdzie). No kur***. W szatni masakra. czterech ludzi do obsługi tłumu z półtora tysiąca osób? Oczywiście pełna lewizna. Gdy po pół godziny czekania (byłem w środku 18:35, kurtki odwiesiłem 19:20 jak już koncert był w trakcie, byłem już tak wkurzony, że kolesia z szatni poprosiłem o paragon (szatnia płatna obowiązkowa). Oczywiście nie miał. Odesłał mnie do organizatora, który kasy również nie miał. Szczytem był pan "ochroniarz". Po wejściu do hali i zobaczeniu że kolejka do szatni jest na kilometr chcialem iść do toalety (wiedziałem że później już będzie koncert i nie będę chciał go stracić. Poszedłem z moją rodziną dla której koncert był prezentem "pod choinkę". Pan "ochroniarz" niemal się na mnie rzucił jak powiedziałem że najpierw chcemy iść do toalety a potem zwieszę kurtki. Facet po dwóch minutach kłótni stwierdził że PÓJDZIE ZA MNĄ ŻEBYM MU NIE UCIEKŁ. NO KURWA wiem przecież że kurtkę muszę odwiesić, żeby czuć się swobodnie. NIE POLECAM ORGANIZACJI NA TARGACH - TOTALNA KLAPA. Nie wspomnę o tym, że po przeniesieniu nie było żadnych trybun, wszystko na jednym poziomie, czyli jak ktoś siedział w ostatnich rzędach to oglądał telebim przez lornetkę. O akustyce już mówił nie będę bo to temat długi i szeroki. KLAPA ORGANIZACYJNA. Staram się co weekend odwiedzać jakieś wydarzenia kulturalne. Wtorku w Poznaniu żałuję !!! Na koncert idę po to, żeby się wyluzować, a nie myśleć o tym JAK JEST ŹLE ZORGANIZOWANY
Polecam.
Iwona 12.12.2018 00:05
Super występ
WSPANIAŁY KONCERT. ORGANIZACYJNIE BEZ UWAG. TAK TRZYMAĆ.
Występ na najwyższym poziomie (jak zawsze). Zakończony owacją na stojąco. Na stojąco widownia wysłuchała również Czerwone maki na Monte Cassino.
Świetny koncert. Pół życia czekałam na coś tak wspaniałego !
REWELACYJNY....I TE " Czerwone Maki Na Monte Casino "...i Brunetki,Blondynki" występ p-rzemyślany i wkonany przez ZAWODOWCÓW.
Alexandra 28.11.2017 14:18
Występ był wspaniały!!! Czekałem na ten występ kilkanaście lat i wreszcie się doczekałem.
KONCERT PRZEPIĘKNY I NIEPOWTARZALNY.
Koncert dobry - polecam, Sala - widok dobry, Siedziska - krzesła i miejsca siedzące beznadziejne (boli kręgosłup i tyłek, nie ma miejsca między kolanami, a następnym rzędem krzeseł)
Było super!!!
Polecam, cudowny występ.
bardzo dobry koncert polecam
Występ,jak należało się spodziewać,spełnił moje oczekiwania. Chór Aleksandrowa to sztuka sama w sobie.Wspaniałe doznania artystyczne.Organizacja imprezy nie budziła zastrzeżeń.
Wspaniały i niezapomniany występ. Brakowało mi tylko utworu "oczy czarne" ;)
Występ chóru Aleksandrowa wspaniały. Jedyny problem z miejscami, ponieważ jak się okazało bilety były podwójnie sprzedane.
Doristeresa1 27.11.2017 11:28

Polecane z kategorii koncert