koncert

Clock Machine

koncert

Clock Machine

Clock Machine - Bilety na koncert

Jeśli rock'n'roll umarł, oni są jego inkarnacją. Wybuchowi na scenie, niepokorni poza nią. Brzmią jak dzieci Janis Joplin i Red Hot Chili Peppers wychowane w jednej piaskownicy z The Black Keys i alt-J.
Ale Clock Machine od początku podążają własną drogą. Zaczęli tam, gdzie inni dochodzą przez lata. Występowali na Orange Warsaw Festival i Przystanku Woodstock. W międzyczasie zostali finalistami Empik Make More Music i wygrali Festiwal Fama. Zwinęli główne nagrody najważniejszych festiwali rockowych. Zagrali serię tras w klubach i kilkakrotnie pojawili się na zagranicznych festiwalach.
W 2013 r. wydali debiutancki album „Greatest Hits”, a trzy lata później, po obejrzeniu wielu filmów biograficznych gwiazd rocka, nagrali album w skonstruowanej przez siebie kopii „Abbey Road Studios” i by nie wprawić w kompleksy The Beatles, nazwali go po prostu „Love”.
Teraz podnoszą poprzeczkę. W odświeżonym składzie pracują nad nowym materiałem, przekuwając kosmiczną energię w nowoczesny, rockowy vibe. To będzie eksplozja, seksowny mariaż młodości i doświadczenia, mezalians rozkręconych wzmacniaczy i elektroniki. To będzie nowe Clock Machine. Jesteście gotowi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Clock Machine

Początkowo kiepsko wyregulowane nagłośnienie, później wszystko pierwsza klasa.
Panowie jak zwykle dali radę, mimo panujące powszechnej panice przed wirusem CM zrobili naprawdę udany koncert. Można było przez te kilka chwil zapomnieć o tym co dzieje się po za klubem A2 i poczuć się tak jak dawniej- tak jak przed marcem. Dzięki Panowie - na pewno nie tylko Ja potrzebowałem takiej chwili zapomnienia.
Genialny koncert!!!
Rewelacyjny koncert - genialny muzycznie, nieziemski wokalnie. Niesamowita, pozytywna energia. Zespół znałam wcześniej, ale na koncercie byłam po raz pierwszy - na pewno nie ostatni. Czekam w Kielcach ;)
Koncert PETARDA!!! Chłopaki świetnie brzmią i grają. POLECAM
Sam koncert, występ Clock Machine po prostu niesamowity, wspaniały. Fajna atmosfera samego miejsca, dobre nagłośnienie. Wszystko na 5+:))
Mega koncert
Pierwsza myśl po koncercie - odczucia podobne jak na Radiohead w 2009. Dawno nic w podobnym klimacie nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Było PIĘKNIE.
Absolutna petarda. Kameralny klimat, bardzo dobre nagłośnienie. Clock Machnie, Clock Machnie, Clock Machnie !
Świetny koncert. Magiczna atmosfera.

Polecane z kategorii koncert