koncert

Clock Machine

koncert

Clock Machine

Clock Machine - Bilety na koncert

Clock Machine | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Jeśli rock'n'roll umarł, oni są jego inkarnacją. Wybuchowi na scenie, niepokorni poza nią. Brzmią jak dzieci Janis Joplin i Red Hot Chili Peppers wychowane w jednej piaskownicy z The Black Keys i alt-J.
Ale Clock Machine od początku podążają własną drogą. Zaczęli tam, gdzie inni dochodzą przez lata. Występowali na Orange Warsaw Festival i Przystanku Woodstock. W międzyczasie zostali finalistami Empik Make More Music i wygrali Festiwal Fama. Zwinęli główne nagrody najważniejszych festiwali rockowych. Zagrali serię tras w klubach i kilkakrotnie pojawili się na zagranicznych festiwalach.
W 2013 r. wydali debiutancki album „Greatest Hits”, a trzy lata później, po obejrzeniu wielu filmów biograficznych gwiazd rocka, nagrali album w skonstruowanej przez siebie kopii „Abbey Road Studios” i by nie wprawić w kompleksy The Beatles, nazwali go po prostu „Love”.
Teraz podnoszą poprzeczkę. W odświeżonym składzie pracują nad nowym materiałem, przekuwając kosmiczną energię w nowoczesny, rockowy vibe. To będzie eksplozja, seksowny mariaż młodości i doświadczenia, mezalians rozkręconych wzmacniaczy i elektroniki. To będzie nowe Clock Machine. Jesteście gotowi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Clock Machine - Sen

WYPRZEDANE

Clock Machine - Sen

Clock Machine - Sen

02.10.2020, 20:30 Kraków, Klub Studio
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Genialny koncert!!!
Rewelacyjny koncert - genialny muzycznie, nieziemski wokalnie. Niesamowita, pozytywna energia. Zespół znałam wcześniej, ale na koncercie byłam po raz pierwszy - na pewno nie ostatni. Czekam w Kielcach ;)
Koncert PETARDA!!! Chłopaki świetnie brzmią i grają. POLECAM
Sam koncert, występ Clock Machine po prostu niesamowity, wspaniały. Fajna atmosfera samego miejsca, dobre nagłośnienie. Wszystko na 5+:))
Mega koncert
Pierwsza myśl po koncercie - odczucia podobne jak na Radiohead w 2009. Dawno nic w podobnym klimacie nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Było PIĘKNIE.
Absolutna petarda. Kameralny klimat, bardzo dobre nagłośnienie. Clock Machnie, Clock Machnie, Clock Machnie !
Świetny koncert. Magiczna atmosfera.

Polecane