koncert
COMA

koncert

COMA

COMA - Bilety na koncert

COMA | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Jesienią świętowali swoje 20-lecie istnienia na polskiej scenie muzycznej. W grudniu spektakularnie zakończyli trasę BLISKO wyprzedanym koncertem w Wytwórni, grając dla najwierniejszych fanów, przyjaciół, znajomych i rodziny. Wiosną 2019 ruszają w kolejne tournee po klubach całego kraju, nie zabraknie oczywiście łódzkiego klubu Wytwórnia. Na koncert zespołu COMA zapraszamy 25 kwietnia. Szczegóły dotyczące nowej trasy już wkrótce

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

COMA - Game Over

WYPRZEDANE

COMA - Game Over

COMA - Game Over

13.12.2019, 19:00 Łódź, Klub Wytwórnia
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Jeden z najlepszych koncertów COMY Najjakim byłem w ciągu 10 lat 😀
Kazuya23 26.04.2019 11:53
Koncert super, nie mam żadnych uwag. Natomiast nie wiem jakim cudem wpuszczono dwóch naćpanych chłopaków. Osoby dookoła ich zwracały im uwagę aby trochę się uspokoili ...cóż daremny trud ... Przez cały koncert każdy dosłownie odpychał ich aby kolejny raz nie wpadli na nas czy na inne osoby które stały przy nich. Niech ochrona bardziej się przyłoży!
Przed rozpoczęciem występu pod sceną pojawiła się grupa pijanych Pań, z którymi ochrona ewidentnie nie umiała sobie poradzić, a skutecznie odwracały uwagę od występu i przeszkadzały innym uczestnikom. Część z piosenkami z bajek ciekawa, zachęciła mnie do kupna płyty, choć nie lubię takiej kolejności. Druga część ze starszymi utworami nieco mnie zawiodła, bo regularnie bywam na koncertach Comy i niestety są do siebie bardzo podobne, a jest sporo fajnych piosenek, których już dawno nie słyszałam. Kilka ludzi koło mnie głośno rozmawiało, wręcz momentami przekrzykiwało muzykę - nie potrafię zaakceptować takiego zachowania, no ale "każdy zapłacił" to ma prawo robić co chce. Jak tylko zespół zszedł ze sceny, ekipa od razu przystąpiła do demontażu wysoko powieszonych elementów nagłośnienia/oświetlenia, kiedy kręcili się tam jeszcze ludzie, dopiero po dłuższej chwili zagrodzili miejsce barierkami, ale i tak uważam, że powinni najpierw wyprosić wszystkich, bo było to niebezpieczne. Mam mieszane uczucia, nie wiem czy prędko wybiorę się na kolejny koncert. Portal biletyna.pl bez zarzutu :)
Wszystko pięknie. Jedynie ogłuszające nagłośnienie trochę przeszkadzało.
Koncert ciekawy, inny niż dotychczas. Fajna odskocznia od codzienności.
Wspaniały koncert. Coma to świetny zespół, który w starej kopalni w Wałbrzychu to udowodnił😉😉 No i nie mogę się doczekać kolejnej płyty😁
Nowa płyta Comy bedzie super! Zespół dał z siebie wszystko, warto zobaczyć na żywo. Jednak... Ta sala jest za mala za złe brzmienie do koncertów tego typu. Słowa prawie niezrozumiałe, nagłośnienie fatalne! Jedno male wyjscie i jedna toaleta dla wzzystkich! Jedna znaczy jedna dla mężczyzn i kobiet! Fatalne warunki. Stara Kopalnia jest super miejscem ale nie nadaje sie na koncerty rokowe!
Najsłabszy występ zespołu na jakim byłem. Zero klimatu, nagłośnieniowa tragedia.
Koncert był fantastyczny, dosłownie! Jak najwięcej takich imprez, w dobrej cenie ;-)
Koncert Comy jak zwykle rewelacyjny !!
SUPER JAK ZWYKLE! BARDZO DOBRY KONCERT!
Po ubiegłorocznym wspaniałym i energetycznym koncercie Comy spodziewałam się przynajmniej podobnej energii... Niestety było rozczarowanie. Dla mnie koncert był słaby, odbębniony i tyle. Dziwny był podział na dwie części, gdzie po zagraniu nowych utworów muzycy zeszli ze sceny, a publika musiała gorąco nawoływać by rozpoczęli drugą część tzw. starych numerów. Tych z kolei była garstka... NIe zarekomendowałabym tego koncertu znajomym.
Koncert fantastyczny, przeszedł moje oczekiwania.. świetne aranżacje znanych piosenek i niesamowita energia..
Koncert świetny jak zawsze. Ale brak stoiska z napojami był jakimś nieporozumieniem....
Koncert super. Dziękujemy
Nie znałam wcześniej zbyt wielu piosenek zespołu, jednak jestem pozytywnie zaskoczona. Koncert skończył się zbyt szybko, dlatego czekam na ponowny występ w naszym mieście!
rewelacyjny koncert
Świetny koncert,mila atmosfera.Czego chcieć wiecej?Wiecej takich imprez w Starej Kopalni.Nastepnym razem może by tak zaprosić Łąki Łan!
organizacyjnie - beznadziejnie, jak można nie zapewnić kupna wody? Nie mówię nawet o piwie, co byłoby po prostu złotym interesem , ale to już dodatkowa uwaga - nie konieczność. Ochrona tez słabo - nikt nie stał z przodu i nie reagował na nieodpowiednie zachowania uczestników i kłótnie w tłumie
Super koncert. Momentami było za głośno i rozmywał się dźwięk, ale to jest szczegół. Bardzo nam się podobało.
Super
Rewelacja, super klimat
Koncert kosmos! Coma jak zwykle wmiata. Była moc była energia był czad. Jednym słowem NIESAMOWICIE!
Świetny koncert. Zespół COMA jak zwykle w doskonałej formie - na scenie ogień:-)
Był CZAD!!! Koncert fantastyczny!!!
To już mój trzeci koncert Comy. Zespół jak zwykle nie zawiódł swoich fanów i zagrał świetne kawałki, dodatkowo zaangażowanie emocjonalne i szczypta humoru Piotra Roguckiego świetnie doprawiły klimat imprezy :) Jedyny malutki minusik to nagłośnienie, które momentami sprawiało, że słychać było same instrumenty, a cudowny głos wokalisty troszkę zanikał i ciężko było wysłuchać się w teksty utworów. Miejsce, gdzie odbywał się koncert z zewnątrz baaardzo klimatyczne. Podsumowując: Coma wymiata! :)
Proszę cześciej zapraszać tak znakomite zespoły!!
Koncert super tylko było bardzo gorąco
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN