koncert
Cree

koncert

Cree

 
Cree - Bilety na koncert

Cree | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Cree od Dżemu nie ucieknie. Sebastian Riedel nie tylko jest przecież nieodrodnym synem swojego ojca, lecz i jego wiernym, muzycznym uczniem. Ale kto ma nim być, jeśli nie on? Zwłaszcza że odziedziczył lwią część talentu Ryszarda Riedla, zarówno jako wokalista, autor tekstów, jak i kompozytor. A w ramach „bonusu” jest jeszcze zdolnym gitarzystą. Dlatego, jeżeli słyszymy echa Dżemu w Ja to wiem i ty to wiesz (rzecz z nurtu Jak malowany ptak) albo w bardzo ładnym, balladowym, akustyczno-elektryczno- -hammondowym Wierzyć chcę w marzenia, możemy się tym tylko cieszyć.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Brak wydarzeń

 

Recenzje

Super koncert. Bardzo polecam!!!
👍👏
Super koncert 😀
Wspaniały i wzruszający koncert. Byłam już na kilku koncertach Cree ale ten był naprawdę wyjątkowy.
Koncert wspaniały, atmosfera niesamowita i czuję niedosyt 😊
Koncert super. Jak będę miał okazję to poszedł bym raz jeszcze.
Koncert i atmosfera extra!!!
Zakupiłem bilety na prezent dla fanów Dżemu. Okazało się, że zespół zagrał dość dużo swoich utworów. Niepotrzebnie. Jak ktoś chciałby posłuchać materiału Cree to kupiłby bilet na ich koncert. Nazwa Koncert "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu" trochę wprowadziła w błąd.
Byłam pod ogromnym wrażeniem koncertu. Tylko nie pasowało mi miejsce koncertu do rodzaju muzyki, ale przecież to było wspomnienie o Ryśku więc szacunek do jego osoby musi być.
Super koncert,świetna atmosfera
Dali radę.Zdecydowanie.
Rewelacyjny koncert, super atmosfera,nagłośnienie pierwszą klasa!!!
Świetny występ!!! Zespół Cree zrobił na mnie mega wrażenie, a sam Sebastian posiada niesamowicie podobny głos do ojca. Jeżeli następnym razem będą w Szczecinie to ja już rezerwuje bilety :D Ich twórczość równie piękna jak Ryśka. Polecam serdecznie!!!
Super koncert, wspaniała atmosfera. Piosenki Dżemu w wykonaniu Sebastiana są bardzo „Ryśkowe”: podobna barwa głosu, intonacja. Polecam koncert, nie będziecie zawiedzeni. A płyta Cree zakupiona, bo to też świetna muza.
Najlepszy koncert na jakim byłem. Dopracowane efekty świetlne i dobrze nagłośniony. Widoczny pełny profesjonalizm ekipy Cree oraz ekipy z Filharmonii... 5/5 gwiazdek. Super, naprawdę polecam...
Wspaniały koncert ! Niesamowite wrażenia ! Po prostu Riedel !
Było rewelacyjnie🤩🤩🤩
Super tyko godzina troszkę za wczesna.
Koncert rewelacyjny! Jestem pod dużym wrażeniem.
Genialny występ :) dzięki za wspaniały wieczór
CUDOWNY koncert, świetnie przygotowany, Sebastian w najwyższej formie, dziękuję i pozdrawiam.
Niedaleko pada jabłko od jabłoni! Koncert był wspaniałym przeżyciem1 Oby więcej Cree w Krakowie!
W życiu piękne są tylko chwile-jak w ten sobotni wieczór....Superrr,brawo chłopaki!!!!!
Fantastyczny koncert.
CZAD!!! Jak zawsze zajefajny koncert :) Jak zawsze dla mnie za krótki koncert!!! Mogę słuchać godzinami ! Publiczność w CK dała czadu ;)
Zespół się angażuje, grają super. Sebastian, nie dość, że brzmi tak jak ojciec, to jest doskonałym gitarzystą. Warto zobaczyć.
Było jak zawsze na koncertach Cree,super !!!!
Świetny koncert!! Sebastian wraz z grupę Cree zagrali najważniejsze kawałki Dżemu. Bardzo wzruszył mnie głos wokalisty, bo brzmi prawie tak samo jak głos Ryśka! Szkoda tylko, że publiczność nie wstała, jak śpiewał 'List do M.' Natomiast po koncercie artyści spotkali się z fanami, cierpliwie rozdawali autografy i można było zrobić sobie z nimi zdjęcie. To ważne, że szanują swoich wielbicieli :)
WIĘCEJ
ZWIŃ
 

Polecane