koncert

CUMBIA & BALKAN FEST vol.1: Faustina Calavera, Choque Sonidero, Warsaw Balkan Madness

koncert

CUMBIA & BALKAN FEST vol.1: Faustina Calavera, Choque Sonidero, Warsaw Balkan Madness

CUMBIA & BALKAN FEST vol.1: Faustina Calavera, Choque Sonidero, Warsaw Balkan Madness - Bilety na koncert

Klub Stary Klasztor zaprasza na pierwszą edycję festiwalu łączącego gorącą południowoamerykańską muzykę cumbia z energetycznymi rytmami z Bałkanów!
17 października w Sali Gotyckiej podczas CUMBIA & BALKAN FEST vol.1 wystąpią dwa rewelacyjne międzynarodowe składy grające w stylu cumbia - FAUSTINA CALAVERA oraz CHOQUE SONIDERO.
O szaloną zabawę w bałkańskich rytmach zadba znany dobrze wrocławskiej publiczności - WARSAW BALKAN MADNESS.
Takiej wybuchowej mieszanki jeszcze nie było! Czy jesteście w stanie wytrzymać tempo tej zwariowanej tanecznej imprezy? Sprawdźcie sami już 17 października :)

Koncert odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących obecnie obostrzeń sanitarnych i przy zajęciu dopuszczalnej ilości miejsc.

Przypominamy o konieczności :

FAUSTINA CALAVERA to wrocławski zespół, który gra latynoamerykańską muzykę cumbia. Członkowie zespołu pochodzą z Argentyny, Chile, Meksyku, Norwegii i Polski.
Czym jest cumbia? Cumbia to muzyka o charakterystycznym rytmie, która powstała w XVII wieku w Ameryce Południowej. Od tamtego czasu na jej rytm wpłynęła kultura afrykańska, latynoski folklor, psychodeliczny rock, electro i ska. Fuzja tych dźwięków, kultur, różnic i podobieństw sprawiła, że po prostu chce się to wytańczyć i oddać się tej energii.
Jesteśmy Faustina Calavera, porywamy do tańca i zabawy. Gramy na festiwalach, imprezach masowych, weselach, chrzcinach a nawet pogrzebach!
https://www.facebook.com/FaustinaCalavera

Zespół CHOQUE SONIDERO został założony w Krakowie w 2018 roku. W jego skład wchodzą muzycy z różnych stron świata, m.in. z Chile, Meksyku, Francji, Włoch, Hiszpanii, Argentyny i Polski.
Muzyka, którą grają to Cumbia, czyli mieszanka rytmów latynoskich, charakteryzująca się pozytywnymi wibracjami i wielką energią. Grali na wielu festiwalach w Polsce - teraz czas na Wrocław! Kojarzycie Chico Trujillo, Los auténticos decadentes czy Fabulosos Cadillacs? Chcielibyście usłyszeć ich przeboje na żywo? Będziecie mieli niepowtarzalną okazję!
https://www.facebook.com/choquesoniderolive

WARSAW BALKAN MADNESS to przede wszystkim radość.... radość która płynie prosto z magicznych melodii i rytmów muzyki Europy południowo-wschodniej. Bogate dziedzictwo cygańsko-słowiańskiej kultury półwyspu bałkańskiego zostaje przeniesione w XXI wiek. Szybkie partie trąbek i innych "dęciaków" skonfrontowane są z klubowymi beatami a przejmujące brzmienia skrzypiec czy akordeonów okraszone głębokim i pulsującym bassem. Tradycja i folk spotyka eklektyczną estetykę świata współczesnej muzyki. To roztańczony świat pełen beztroskiej zabawy, niczym w filmach Kusturicy. Każdy występ to wyjątkowy performance cechujący się wielką żywiołowością oraz spontanicznością. Łączy ze sobą elementy muzyczne jak i wizualne.
https://www.facebook.com/WarszawskiBalkanMadness

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje CUMBIA & BALKAN FEST vol.1: Faustina Calavera, Choque Sonidero, Warsaw Balkan Madness

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert