koncert

Cafe Mambo - Zatoka Sztuki Beach Club

koncert

Cafe Mambo - Zatoka Sztuki Beach Club

Cafe Mambo - Zatoka Sztuki Beach Club - Bilety na koncert

Na drugi dzień majówki przygotowaliśmy dla Was cos wyjątkowego.
Prosto z IBIZY z jednego z Najpopularniejszych i najstarszych klubów na wyspie - CAFE MAMBO
duet JAVI BARREDA & DENNY O.

Dla tych co tam byli chyba nie musimy przedstawiać ;)
natomiast jeśli ktoś nie był a chce poczuć prawdziwe brzmienie i klimat IBIZY to warto zaplanować sobie w tym czasie pobyt w Sopocie :)

JEŚLI ZASTANAWIACIE SIĘ CZY POGODA DOPISZE ALBO W CO SIĘ UBRAĆ ?
TO SPIESZYMY POINFORMOWAĆ, ŻE SPECJALNIE NA TĄ OKAZJE ZOSTANIE ROZSTAWIONA PRZESTRZEŃ KLUBOWA NA PLAŻY. SCHEMAT ROZMIESZCZENIA LOŻ PODOBNY JAK NA SYLWESTRA.

Café Mambo to kultowe miejsce w Sant Antoni na Ibizie, które przez 20 lat swojej działalności dzięki niezrównanej reputacji zbudowanej dzięki występom wspaniałych, światowej sławy DJów oraz równie sławnych zachodów słońca gościło już około 23 miliona widzów. Coś co początkowo było małym barem, stało się podstawą w świecie muzyki elektronicznej.
W związku ze światowym sukcesem marki Café Mambo uległo wymaganiom publiczności i projekt rozwinął się na międzynarodową skalę. Od 2013 roku "Mambo on Tour" jest pomysłem na to, aby dzielić się uczuciami i radością Mambo z Ibizy na całym świecie.

Już 2 maja doświadczycie tej radości i hiszpańskiego słońca na sopockiej plaży Zatoki Sztuki. Café Mambo reprezentować będą Javi Barreda oraz Danny O.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Cafe Mambo - Zatoka Sztuki Beach Club

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert