koncert

Celtic Tree | Koncert

koncert

Celtic Tree | Koncert

Celtic Tree | Koncert - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Celtyckie rytmy pobudzają Was do radosnego tańca? Szukacie sposobu na spędzenie majowego wieczoru w sielskim, muzycznym świecie gawęd i baśni? Jeśli skoczne irlandzkie melodie są bliskie Waszym sercom, koniecznie przybądźcie w dworskie progi 28 maja 2022 roku na niezwykły, idylliczny koncert!

W kojącą, muzyczną podróż na Zieloną Wyspę zabierze nas grupa Celtic Tree. Po pachnącej wrzosem i wiecznie kwitnącej Irlandii oprowadzą nas utwory z dotychczasowych dwóch płyt zespołu oraz najnowsze, premierowe kompozycje. Nie zabraknie pulsu tradycyjnych celtyckich brzmień, wdzięku piosenki poetyckiej czy włóczykijskiej tęsknoty za podróżą. Program z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom zwinnych irlandzkich utworów tanecznych, ale także entuzjastom pieśni drogi czy starodawnych, celtyckich ballad.

Wpadnijcie i przekonajcie się, że maj może jeszcze bardziej tchnąć zielenią!

Celtic Tree – grupa grająca od 2014 roku. Wykorzystują charakterystyczne, celtyckie instrumentarium: skrzypce, poprzeczny flet irlandzki, tin whistle, irlandzkie bouzouki oraz bodhran. Granie zgodnie z prawidłami tradycyjnego stylu przywiezionego z Wysp, nadaje ich muzyce charakteru określanego irlandzkim mianem ceol nua. W marcu 2014 roku wydali debiutancki album Listki, który zajął V miejsce w konkursie Wirtualne Gęśle za rok 2014. W roku 2017 roku ukazała się druga płyta zespołu Wiatr i Deszcz.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście, zgodnie z zasadami rygoru sanitarnego obowiązującymi w instytucjach kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Celtic Tree | Koncert

Za bardzo było słychać instrumenty, przypisane do jednego mikrofonu. Fujarki, flety i inne dmuchańce. Który zagłuszał wokale i inne instrumenty.
DS 04.06.2022 15:52
Świetny koncert. Polecamy:)
GosiaP 29.05.2022 10:14

Polecane z kategorii koncert