koncert

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

koncert

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe - Bilety na koncert

Wrocław
Koncerty fortepianowe dedykowane są wybitnemu i najpopularniejszemu polskiemu kompozytorowi – Fryderykowi Chopinowi, którego kompozycje będą w większości prezentowane podczas koncertu. Ponadto, obok dzieł Chopina, podczas koncertu usłyszeć będzie można również najciekawsze kompozycje fortepianowe takich kompozytorów jak Bach, Beethoven, Liszt and Rachmaninow.
Unikalność naszych koncertów to przede wszystkim miejsce, w których mają one miejsce a mianowicie Katedra św. Marii Magdaleny we Wrocławiu – masywny, gotycki kościół z XIII wieku, gdzie panuje znakomita akustyka. Dźwięk fortepianu w takiej przestrzeni zapewni słuchaczom niesamowite emocje.
Jest to jedyna okazja we Wrocławiu by podziwiać koncert fortepianowy w kościele!
O lokalizacji
Koncerty odbywają się w Katedrze św. Marii Magdaleny we Wrocławiu – masywnym, gotyckim kościele z XIII wieku, gdzie panuje znakomita akustyka. Aby umilić sobie czas przed koncertem, warto rozważyć zwiedzanie tzw. Mostku Czarownic, ulokowanego na pomoście o 46 metrowej wysokości, skąd można podziwiać panoramę Wrocławia a w szczególności Starego Miasta.

Gdańsk
Koncerty fortepianowe dedykowane są wybitnemu i najpopularniejszemu polskiemu kompozytorowi – Fryderykowi Chopinowi, którego solowe kompozycje będą w większości prezentowane podczas koncertu. Ponadto, obok dzieł Chopina, podczas koncertu usłyszeć będzie można również najciekawsze kompozycje fortepianowe takich kompozytorów jak Bach, Beethoven, Liszt and Rachmaninow.
Unikalność naszych koncertów to przede wszystkim miejsce, w którym się odbywają – XVII –wiecznym pałacu, będącym perłą architektury z cudowną akustyką – Dworze II Quelbrunn

Kraków
Koncerty fortepianowe dedykowane są wybitnemu i najpopularniejszemu polskiemu kompozytorowi – Fryderykowi Chopinowi, którego solowe kompozycje będą w większości prezentowane podczas koncertu. Ponadto, obok dzieł Chopina, podczas koncertu usłyszeć będzie można również najciekawsze kompozycje fortepianowe takich kompozytorów jak Bach, Beethoven, Liszt and Rachmaninow.
Unikalność naszych koncertów to przede wszystkim miejsce, w którym się odbywają – perle architektury z nadzwyczajną akustyką – Kościele Pijarów pw. Przemienienia Pańskiego w Krakowie.
Jest to jedyna okazja w Krakowie by podziwiać koncert fortepianowy w kościele!

Program
Każdego dnia pianista prezentuje inny program wybrany spośród następujących utworów

 F. Chopin – Scherzo b-moll op. 31,
 F. Chopin - fantazja f-moll op. 49,
 J. S. Bach – Preludium & fuga gis-moll DWK II,
 F. Chopin - Barkarola Fis-dur op. 60,
 L. van Beethoven – Sonata As-dur op. 31 nr 3
 F. Chopin - Polonez A-dur op. 40 nr 1,
 S. Prokofiew – Sonata nr 3 op. 28,
 F. Chopin - Nokturn cis-moll op. posth.,
 S. Rachmaninow – Etiuda d-moll op. 33 nr 4
 F. Liszt –Sonet Petrarki nr 104
 F. Chopin – Etiuda op. 25 nr 5 e-moll,
 R. Schumann – Papillons op. 2
 F. Chopin - Etiuda op. 10 nr 12 c-moll (Etiuda Rewolucyjna)

Czas trwania (min.): ok . 55
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie koncertu.

Agencja Copernicus Sp. z o.o. otrzymała wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 i powyższy koncert organizowany jest przy wykorzystaniu tych środków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Chopin & Friends - Koncerty Fortepianowe

Wspaniały koncert w pięknym miejscu. Świetna technika i wykonanie. Dziękujemy Panie Adamie i życzymy dalszych sukcesów.
Poniżej oczekiwań. Rozstrojone pianino, słaba akustyka
Bardzo miły koncert! :)) Dziękujemy
Byłam zawiedziona, że podczas koncertu został zagrany tylko jeden utwór Chopina. Pianistka wystąpiła w dżinsach i trampkach to chyba nie jest strój odpowiedni na koncert.
Brak podania do wiadomości kupujących bilety wykonawcy i opisu utworów wykonanych przez wykonawczynię. Poza tym nie podano, że koncert odbywał się w kaplicy. Samo wymienienie utworów przez wykonawczynię na koncercie było pospieszne i jest niewystarczające. Sam koncert ok. Brak rzeczywistej informacji jest nie fair wobec uczestników.
Organizacja to jakaś komedia. Nie wiadomo kto gra, małe elektryczne pianinko (Chopin na elektrycznym pianinie? Już lepiej brzmi puszczenie płyty na głośniku), które bardziej nadaje się do popisów szkółki popołudniowej niż płatnego koncertu. Wydarzenie całkiem nie oznaczone, nie wiadomo gdzie i czy w ogóle jest. Przy wejściu na 2 min przed rozpoczęciem powiedziano nam że pan dopiero przywiezie instrument. Ogólny poziom organizacji pokazu dla rodziny w salonie mieszkania cioci. Jedynie pianista dawał radę ale też ciężko powiedzieć przy płaskim dźwięku elektryka.
Miejsce niezbyt wygodne do słuchania koncertu
Koncert bardzo interesujący,Artysta pięknie grał dla szesciorga słuchaczy. Zadziwiająco małe zainteresowanie.
Koncert podobał się nam. Były na nim 3 osoby. Myślę że był mało rozreklamowany. Szkoda.
Koncert się nie odbył,do tej pory nie dostałem zwrotu od organizatora za bilety ,pisałem maila do serwisu biletyna w tej sprawie bez odezwy.Nie polecam!!!!
Koncert odwołany! Zero informacji: mailowej, telefonicznej czy też na miejscu!
Koncert odwołany o czym dowiedzieliśmy się tuż przed koncertem na miejscu. Proszę o zwrot kowty za dwa bilety na konto, z którego został dokonany zaku. Anna Miś
The concert did not take place. Church was closed. Audience waited till 20:20 and went away🥺
Piękna muzyka w niezwykłym miejscu.
Bilety po 50 zł a koncert nawet się nie odbył... kościół zamknięty
Bardzo kameralny występ. Przez co piękny. Pan nie tylko grał ale również przedstawiał ciekawostki o utworach.
Nie było koncertu
Polecam !
Kameralnie i miło :-)
Kameralny, piękny koncert. Polecamy
stanowczo za drogo....(; cena nie adekwatne do koncertu...

Polecane z kategorii koncert