koncert

Cinemon - Niewinne granie

koncert

Cinemon - Niewinne granie

Cinemon - Niewinne granie - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Trio powstało w 2006 roku w Krakowie. Podążając własnymi ścieżkami przez lata zagrali kilkaset koncertów w Europie, wydali siedem albumów studyjnych i live. Większość z nich organizowali, nagrywali czy wydawali samodzielnie – do dziś podejście DIY jest jedną z niezmiennych idei zespołu.
Mówią, że grają RAW POP – surowo i prawdziwie, ale wciąż wokół piosenki. To smakowity blend klasyki lat 70, sceny Seattle lat 90 i współczesnej alternatywy.
Cinemon to:
Michał Wójcik – gitara, wokal
Kuba Pałka – bębny, wokal
Tomek Bysiewicz – bas

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Cinemon - Niewinne granie

Od strony organizacyjnej imprezę przygotowano na najwyższym poziomie: wystrój sali, eleganckie stoliki i wspaniały poczęstunek, do tego przemili organizatorzy. Sam koncert po prostu rewelacja! Występ zespołu Cinemon po prostu mistrzostwo! Muzycy, mimo, że grali dla stosunkowo niewielkiej widowni, dali oszałamiający popis! Dodatkowo nawiązali fantastyczny kontakt z publicznością, zarówno w trakcie, jak i po koncercie, a to jest bardzo cenne. Poza tym nagłośnienie jak i gra świateł idealne. Impreza muzyczna to popis profesjonalizmu i uczta dla odbiorców. Oby takich więcej.
Edyta 20.06.2022 21:27
Bardzo sympatyczna i zaangazowama obsługa wydarzenia, a sam koncert, wiadomo, fantastyczny!
Aska 19.06.2022 10:48

Polecane z kategorii koncert