koncert

City Sounds: MARIKA

koncert

City Sounds: MARIKA

City Sounds: MARIKA - Bilety na koncert

Marika zaśpiewa w Starym Klasztorze!

City Sounds z przyjemnością zaprasza na kolejny koncert Mariki.

Marta Kosakowska wystąpi 15 lutego w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

Marika Marta Kosakowska to autorka słów i muzyki, artystka sceniczna, która najnowszym albumem dokonuje stylistycznego przełomu w swojej karierze. Płyta jest poetycka w warstwie tekstowej, elektroniczna, avant-popowa w warstwie muzycznej. Wzbogaca ją kwartet smyczkowy Fair Play Quartet i głosy gości, wśród których są Xxanaxx, Skubas, Buslav, Grubson. Nowa Marika to poszukiwanie odpowiedzi na najważniejsze pytania i nieustająca wiara w sens życia, działania i czucia. Jest intymnie i angażująco. Intensywnie jest też na koncertach.

Marika zaczynała w 2002 roku od brzmień reggae-soul. Na koncie ma książkę "Antydepresanty", cztery płyty i liczne gościnne udziały. Kilka lat pracowała w radio i telewizji (m.in prowadziła The Voice of Poland). Nominowana do Fryderyków i Superjedynek. Występowała na największych krajowych festiwalach i wielokrotnie reprezentowała Polskę poza granicami: we Francji, UK, USA, Indiach, Chinach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje City Sounds: MARIKA

Fajny koncerty, bardzo fajny klimat i nie codziennie dobry kontakt z publiką. Dodatkowo co chwila jakiś żart lub dowcipny podkład od muzyków do opowiadanej historii pomiędzy utworami. Kilka utworów z poprzednich płyt to również pokłon w kierunku "starych" fanów:)

Polecane z kategorii koncert