koncert

Con Fuoco i duet "Ojciec i syn"

koncert

Con Fuoco i duet "Ojciec i syn"

Con Fuoco i duet "Ojciec i syn" - Bilety na koncert

Chór Con Fuoco pod dyrekcją Andrzeja Sochockiego oraz Duet Ojciec i Syn – Leszek Tylec i Grzegorz Tylec.

W programie m.in: utwory Skaldów, Grzegorza Turnaua, The Beatles oraz muzyka filmowa

Ojciec i Syn – to duet stosunkowo młody. Działamy wspólnie zaledwie od 36 lat, ale przez ten czas zdążyliśmy już trochę pograć. Publiczności oferujemy głównie kameralne wersje piosenek z naszych ulubionych lat 60. i 70., choć nie unikamy również muzyki bardziej współczesnej, a czasem nawet i klasyków z pierwszej połowy ubiegłego stulecia. W naszym repertuarze znajdują się światowe przeboje takich artystów jak choćby The Beatles, The Beach Boys czy Queen, ale cenimy też naszych rodzimych wykonawców – zespoły Skaldowie, Czerwone Gitary, Marka Grechutę czy Czesława Niemena.

Chór Con Fuoco – powstał w 2003 roku z inicjatywy ks. proboszcza Stanisława Śmigasiewicza oraz organisty Andrzeja Sochockiego w Parafii św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu. Con Fuoco jest chórem mieszanym, czterogłosowym. W swoim repertuarze zespół ma wiele utworów, od renesansu po współczesność, wykonuje różne rodzaje muzyki: sakralną, rozrywkową i filmową w opracowaniach chóralnych. Ma na swoim koncie liczne koncerty, odnosi coraz większe sukcesy i przyciąga nowych członków zespołu.

Andrzej Sochocki – organista, dyrygent, pedagog. Studiował organy u Marietty Kruzel oraz Tomasza Kalisza, dyrygenturę u prof. Ewy Marchwickiej, prof. Ryszarda Handke, prof. Benedykta Błońskiego, a także emisję głosu u Krzysztofa Szmyta. Swoje umiejętności doskonalił na kursach mistrzowskich prowadzonych przez: O. Latry, W. Zerera, G. Boveta, T.A. Nowaka, T. Kalisza. Koncertuje jako organista, dyrygent oraz jako kameralista.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/728944877579822/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Con Fuoco i duet "Ojciec i syn"

Wykonywane utwory wybrane z nawyższej półki. Szczególnie utwory krakowskich kompozytorów i wykonawców(J.Kanty-Pawluśkiewicz, Turnau, A, Zieliński i Skaldowie. Gorzej z odtworzeniem w wykonaniu pana G.Tylca. Nie przypadł mi do gustu jego dowcip oraz słaby tenor. Chór Con Fuoco oceniam znacznie wyżej choć wolę w klasycznym repertuarze. Ale sam pomysł Dwóch światów - bardzo dobry.
Bardzo ciekawe połączenie i super wydarzenie w kalendarzu.
Świetny występ! Cudownie się bawiłem. Zarówno Con Fuoco jak i duet "Ojciec i syn" wypadli świetnie! Dobrze dobrane piosenki :D
Super performance. Gratulacje chórowi i duetowi.
Rewelacyjny koncert! :) Bardzo dobrze się bawiłam, śpiewałam razem z wykonawcami i ani chwili nie nudziłam się, co dość często zdarza mi się na innych występach. Pomimo początkowych trudności wynikających chyba z niedostatecznego przygotowania obsługi ( nie można było odtworzyć filmu na ekranie, który zajmował całą scenę, ekran nie dał się odsunąć, nagłośnienie też dawało wiele do życzenia ) wykonawcy, jak przystało na prawdziwych profesjonalistów poradzili sobie z tym. Pan Grzegorz z duetu z ojcem świetnie radzi sobie z konferansjerką, co nie jest łatwym zadaniem by nie zanudzić, tylko porwać publiczność. Wejście chóru na sceną podczas piosenki świetne, w pierwszej chwili pomyślałam, że to ktoś z publiczności tak ładnie śpiewa bo nic nie było widać, że ktoś idzie między rzędami. Bardzo mile spędzona godzina i mam nadzieję, że pomysł takiego występu będzie kontynuowany. I pewnie inni też mają na to nadzieję, bo niestety ludzie odchodzili od kasy z nosem na kwintę poinformowani, że wszystkie bilety zostały wyprzedane.
Miły wieczór
Przepiękny koncert! Bardzo fajny sposób pojawienia się Chóru poprzez wejście od strony widowni. Cudowne piosenki. Byłam z Dziećmi, wiec zachwyceni byli The Lion Sleeps Tonight. Grzegorz - Syn jak zwykle w najlepszej formie! Krótkie opowiastki między piosenki nadawały klimat. Podobały mi się piosenki w duetach - ładnie brzmiało to połączenie głosów. Po prostu wszystko ze smakiem!
Super !!!!!!!!!!!!
Koncert bardzo mnie zaciekawił w pewnych momentach zapierał dech w piersiach. Była to miła odmiana posłuchać chóru Con Fuoco w towarzystwie Panów Tylców :-).

Polecane z kategorii koncert