koncert

Continental

koncert

Continental

Continental - Bilety na koncert

Continental – nowy projekt założyciela Dropkick Murphys w Starej Piwnicy!

Rick Barton, założyciel i gitarzysta legendy celtic punk rocka - Dropkick Murphys, przyjedzie do Wrocławia ze swoim solowym projektem.
Koncert zespołu Continental odbędzie się 21 września w niedawno otwartym klubie muzycznym Stara Piwnica przy ul. Krupniczej 15

Zespół Continental gra jedyną w swoim rodzaju mieszankę rocka z wyraźnymi wpływami punka, country, folku i bluesa.
W skład zespołu, obok Ricka Bartona, wchodzą: jego syn Stephen na gitarze basowej, Connor Colbert na perkusji oraz Dave DePrest na gitarze.

Continental jest dziełem ludzi rock and rolla. W dosłownym tego słowa znaczeniu. Jak przystało na prawdziwych rockmanów członkowie Continental nie płacą rachunków.
Dlatego, aby związać koniec z końcem i co najważniejsze, aby utrzymać zespół i muzyczną produkcję, zarówno Rick jak i jego syn Stephen Barton malują domy, gdy nie są w trasie koncertowej.

Rick jest bardzo dobrze znany ​w kręgach muzycznych. Popularność zdobył pisaniem piosenek i współpracą przy projektach takich jak: Everybody Out!, Street Dogs i FM359.
Jako gitarzysta i członek-założyciel Dropkick Murphys ma największy wpływ na muzyczne losy zespołu.

Drugie, pełnometrażowe wydanie Continental - Millionaires, jest udoskonaleniem i mieszanką wpływów rocka, punka, country, folku i bluesa. Zarówno osobiste teksty Ricka jak i jego opowiadania, sprawiły, że płyta jest niezależna i różni się od typowej oferty rockowej. Wynikiem wspólnej pracy jest album osobliwego, amerykańskiego rock and rolla.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Continental

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert