koncert Cuprum Hits Festival

Cuprum Hits Festival 3

koncert Cuprum Hits Festival

Cuprum Hits Festival 3

Cuprum Hits Festival 3 - Bilety na koncert

3 edycja najważniejszego festiwalu muzyki lat 90 i 2000 w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Dwudniowa impreza, podczas której wystąpi czołówka niezapomnianych światowych artystów tamtych lat.
Już 13 – 14 lipca na lotnisku w Lubinie wystąpi ponad 14 artystów z Polski i zagranicy:
SOBOTA: Alexia, Dj Bobo, Fun Factory, Michał Wiśniewski, Lasgo, TATU, Toni Cottura NIEDZIELA: Dj Fąfer, Dr Alban, Fun Factory, Mr President, Stachursky, Sumptuastic, Twenty4Seven, Vengaboys

W dniach 13 – 14 lipca 2019r. na Lotnisku w Lubinie odbędzie się 3 edycja Cuprum Hits Festival. Jest to dwudniowy event skupiający się na muzyce eurodance i dance lat 90 i 00. Jego podstawą jest odniesienie do sentymentalnych skojarzeń i wspomnień z tego okresu. Żaden z dotychczasowych projektów realizowanych na terenie kraju nie obejmował takiego przekroju muzycznego!
Oprócz koncertów dla uczestników dostępne będą także dodatkowe atrakcje typu: wesołe miasteczko, strefa dla rodzin z dziećmi, warsztaty, pokazy, stoiska partnerów i inne- przyjdź i przekonaj się sam.

Bilet VIP
⭐Osobna strefa VIP
⭐ openbar bez limitu: woda, napoje, soki, bufet kawowy, piwo lane
⭐Możliwość zakupu ciężkiego alkoholu
⭐ Catering
⭐Strefa minispa
⭐Bezpłatny parking
⭐Osobna toaleta
⭐Gadżet festiwalowy
⭐Możliwość spotkania z gwiazdami

Dostępne są także bilety ulgowe dla dzieci i młodzież w wieku 10 – 15 lat oraz dla osób niepełnosprawnych 1 stopnia i ich opiekunów. Dzieci do lat 10 – wstęp bezpłatny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cuprum Hits Festival 3

Pomysł imprezy świetny, byłem, bo chciałem przypomnieć sobie młodzieńcze lata. Niestety mam mieszane uczucia po tej imprezie. Cześć występujących dała prawdziwy popis i było mega, ale to były wyjątki, cała reszta mówiąc wprost była słaba i niestety były też momenty totalnej żenady. Nagłośnienie na całkiem dobrym poziomie, co się chwali. Organizacyjnie.. źle, źle i jeszcze raz źle. Veni, vidi i sorry, ale już nie wrócę.

Polecane z kategorii koncert