koncert

Curly Heads

koncert

Curly Heads

Curly Heads - Bilety na koncert

Solowy album Dawida Podsiadły ciągle utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych płyt w Polsce, a tymczasem "Ruby Dress Skinny Dog", debiutancka płyta Curly Heads, macierzystego zespołu Dawida, pokryła się złotem.

Curly Heads to pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Połączyła ich przyjaźń. W 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem. Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć rożne smaki muzykowania.

Minione dwa lata okazały się dla chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej. Podsiadło przyznaje, że CH było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na "powrót do domu".

"Reconcile" - tego numeru ani nie wolno, ani nie da się słuchać po cichu!

Curly Heads wracają na trasę "Burning Down Tour 2015" z nową porcją energii i rock'n'rolla.

Dawid Podsiadło - wokal
Tomek Szuliński - gitara
Tomek Skuta - bas
Oskar Bała - gitara
Damian Lis - bębny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Curly Heads

Mimo, że nie mógłbym nazwać się fanem Curly Heads, bo obraziłbym przez to prawdziwych fanów to ich muzyka trafia w mój gust, a na koncercie zespół pokazał, że potrafią zagrać świetny, naprawdę wysokiej klasy gig.
Kanapek 21.04.2015 12:32
Jeżeli ktoś nie był niech żałuję. Gorąco polecam, dobry scenariusz, głośne granie. SUPER!!!
Misza89 29.03.2015 10:40

Polecane z kategorii koncert