koncert

Czarny Pies

koncert

Czarny Pies

Czarny Pies - Bilety na koncert

Czarny pies to nie jest typowy zespół, to zbiór muzycznych indywidualności, swoisty jam band, którego istotą jest miłość do muzyki. Bazą całego przedsięwzięcia było zaproszenie przez Windera czołowych muzyków sceny bluesowej, aby stworzyć coś absolutnie niebywałego i niespotykanego jak do tej pory w Polsce. Mamy tu do czynienia ze swoistym tworem artystycznym, który zadziwia swoim kunsztem, talentem i doświadczeniem, bo Winder nie wybrał do współpracy przypadkowych ludzi. Ci elitarni artyści, którzy towarzyszą mu na scenie, to prawdziwi wirtuozi, a ich koncerty, to nie zwyczajne wydarzenia muzyczne, lecz fenomenalna maestria dźwięków i brzmień.

Czarny Pies zagra w składzie:
Jan Gałach – skrzypek, multiinstrumentalista. Kompozytor i aranżer. Wielokrotny laureat licznych rankingów muzycznych. Lider zespołu Jan Gałach Band.

Michał Kielak – harmonijka. Główny zespół z którym koncertuje i nagrywa to legendarna Kasa Chorych.

Jerzy Piotrowski – legendarny perkusista supergrupy SBB. Koncertował i nagrywał z między innymi: Czesław Niemen, Dżem, Young Power, Martyna Jakubowicz, Stanisław Sojka, John Porter, Irek Dudek i wielu innych.

Mirosław Rzepa – gitarzysta , multiinstrumentalista. Współpracował, nagrywał i koncertował między innymi z grupami SBB, Krzak , Dżem, Bezdomne Psy, Błędowski-Winder Band oraz Elżbietą Mielczarek, Ryszardem Skibińskim.

Krzysztof Ścierański – od wielu lat najlepszy gitarzysta basowy w Polsce. Współpracował z dziesiątkami gwiazd między innymi: Ewa Bem, Marek Grechuta, John Porter Zbigniew Namysłowski, Krzesimir Dębski, Laboratorium, String Connection, Air Condition, Republika, Wilki i dziesiątki innych.

Leszek Winder – gitarzysta, kompozytor, lider legendarnej super grupy Krzak. Koncertował oraz nagrywał z wieloma muzykami tworzącymi od lat czołówkę Polskiej sceny muzycznej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Czarny Pies

Bardzo energetyczny koncert , zawodowe, pełne improwizacji granie prosto z bluesowego ,śląskiego serca. Artyści chętnie rozmawiają z widzami , równie chętnie podpisują płytę którą można nabyć na miejscu.
Robin777 19.05.2017 09:42
Super występ. Niezwykły skład łączący doświadczenie Leszka Windera i Krzysztofa Ścierańskiego z nieokiełznaną młodzieńczą werwą Jana Gałacha i Michała Kielaka a to wszytko spięte znakomitą perkusją Ireneusza Głyka. Pierwsza część koncertu - bluesowa rozgrzała publiczność do białego zaś druga jazzowa po porostu oderwała klub od ziemi i przeniosła o zpoim wyżej. Wszyscy muzycy byli znakomici, nestorzy polakiego bluesa pięknie współgrali ze swoimi młodszymi kolegami i widac było, że wspólne muzykowanie naprawdę ich cieszy. Wyróżniająca się postacią na tym galaktycznym tle był Jan Gałach, który swoimi skrzypcowymi zagrywkami "pozamiatał" wszystko i wszystkich z publicznością na czele. Więcej takich koncertów - bardzo proszę!
Świetny koncert!

Polecane z kategorii koncert