koncert

Czas Honoru - koncert muzyki z serialu

koncert

Czas Honoru - koncert muzyki z serialu

Czas Honoru - koncert muzyki z serialu - Bilety na koncert

Siłami wspaniałych artystów Teatru Muzycznego w Lublinie oraz zaproszonych gości, blisko pięćdziesięcioosobowej orkiestry symfonicznej, połączonych chórów akademickich, młodych solistów wokalistów, ze specjalnym udziałem Aktorów - wykonawców głównych ról w serialu Czas Honoru, przygotowany został koncert niezwykły.

Zabrzmi piękna muzyka autorstwa Bartosza Chajdeckiego przeplatana fragmentami poematów i wierszy - poezją najwyższych lotów autorów tej miary co Konstanty Ildefons Gałczyński, Krzysztof Kamil Baczyński, Zbigniew Herbert, Leszek Aleksander Moczulski.

Wiersze zostały dobrane w taki sposób aby stanowiły swoisty rodzaj zapowiedzi bądź dopełnienia poszczególnych części utworu muzycznego. Koncert zyskał znakomite opinie bardzo licznie zgormadzonej publiczności (pierwsze wykonania odbyły się w Lubinie, Bolesławcu, Bogatyni, Jeleniej Górze, we Wrocławiu i w Krakowie).

Jest to obecnie jeden z najbardziej oczekiwanych przez polską publiczność koncertów z uwagi na bardzo aktualną muzykę, której fragmenty możemy obecnie usłyszeć w telewizji w każdą niedzielę jak również ze względu na aktywną obecność aktorów - odtwórców głównych ról w serialu Czas Honoru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Czas Honoru - koncert muzyki z serialu

Koncert rewelacja!
Świetny pomysł - orkiestra, chór, recytacja a przedewszstkim soliści na bardzo wysokim poziomie jest tyko jedno małe ale -sala nieogrzana i były po prostu zimno no i akustyka, aż żal że nie było mi dane wysłuchać koncertu w przystosowanej do tego typu imprez sali koncertwej. Pozdrawiam Adam Pitrowicz

Polecane z kategorii koncert