spektakl

Czas dla nas - komediowy spektakl muzyczny

spektakl

Czas dla nas - komediowy spektakl muzyczny

Czas dla nas - komediowy spektakl muzyczny - Bilety na spektakl teatralny

Czas dla nas czyli muzyka i śmiech" to muzyczna komediowa opowieść o kobietach - pięknych, zdolnych i... dojrzałych - które po latach przerwy, podczas których spełniały się rodzinnie, wracają na scenę, żeby spełniać się także artystycznie.
Jest to też koncert pełen znakomitych tekstów, m.in. Agnieszki Osieckiej, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Artura Andrusa i Filipa Jaślara oraz przebojów Giacomo Pucciniego, Fryderyka Chopina, Jerzego Wasowskiego, Seweryna Krajewskiego czy Michała Urbaniaka.
Jest to błyskotliwa muzyczna opowieść o marzeniach, sukcesach, porażkach, pracy nad sobą i pokonywaniu swoich własnych granic.
Jest to opowieść o (nie)zwykłych kobietach!

Zobaczcie teledysk, promujący spektakl:
https://www.youtube.com/watch?v=D-STpatw5v4&fbclid=

Agnieszka Kowaluk – głos operowy
Dorota Jarema – głos jazzowy
Aneta Jaślar – głos radiowy
Maciek Błaszczyk – instrumenty klawiszowe

Reżyseria Filip Jaślar - na co dzień I skrzypce Grupy MoCarta

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

09.03.2022, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Czas dla nas - komediowy spektakl muzyczny

Świetna zabawa, sympatyczne bohaterki, sympatyczny dowcip, mile spędzony wieczór
Alicja 09.03.2020 14:27
Doskonała zabawa w najlepszym stylu. Zaskakujące wersje starych, popularnych utworów., a to wszystko w oprawie humorystycznych tekstów bohaterek, jak najbardziej z życia wziętych.
Sylwia 08.03.2020 22:56
Fantastyczny spektakl, już dawno się tak dobrze nie bawiłam. Duża dawka dobrego humoru, wspaniała gra aktorska, fantastyczne głosy :) Gorąco polecam :) I z niecierpliwością czekam na kolejne występy tych jakże Cudownych Kobiet :)
Wielka porcja śmiechu . Polecam wszystkim niezależnie od wieku i płci
Gdybym musiała określić je jednym słowem przedstawienie "Czas dla nas" byłoby to słowo GENIALNE! Było cudownie: dużo dobrej muzyki, wspaniałe i różnorodne głosy, świetne teksty, żarty sytuacyjne, zaangażowana publiczność i dużo dobrej energii przekazanej ze sceny. Salwy śmiechu krążyły po sali jak fajerwerki w sylwestrową noc i po prostu trudno się było momentami opanować, bo teksty były tak mądre i życiowe, że każdy mógł odnaleźć w nich cząstkę swojej codzienności, połączonej z ciepłą ironią i dystansem. Były też chwile zadumy i wzruszenia: bo warto sobie przypominać każdego dnia, że dziś jest dobra pogoda na szczęście. Trzy kobiety: PIĘKNE, UTALENTOWANE i po prostu MĄDRE. Wyszłam ubawiona, doładowana pozytywną energią i przekonana o tym, że teraz mam dobry czas, na to by spełniać swoje marzenia. Bardzo za to dziękuję!
Wspaniały, inteligentny, przedowcipny kabaret. Wykonawczynie doskonałe, przeurocze, utalentowane. Jakże inny poziom od popularnych kabaretow,9 a juz dopiero standupów. Występ bawiacy do łez i napawający optymizmem.
REWELACJA !!!!! Absolutna nowość wśród kabaretów z górnej półki. Wysoka klasa artystek - wokale światowo brzmiące, poczucie humoru, mimika naj,naj naj... Widownia pękała w szwach i od śmiechu.BRAWO !!!!!
Wspaniałe przedstawienie, z przyjemnością poszłabym ponownie na to przedstawienie. Szkoda, że nie można nagrywać lub kupić płytę z tym występem muzycznym. Wspaniałe głosy, doskonały humor i świetny akompaniament👍❤💄👠💅🌷🌷🌷
Fantastyczny spektakl na najwyższym poziomie. Pogodny, ciepły i zabawny. Z całego serca polecam,
Świetny spektakl radości i humoru . Polecam wszystkim bez wyjątku
Fantastyczne kobiety, Zaskakujące przedstawienie. Super!
Cudowny spektakl, dawno się tak dobrze nie bawiłam. Pełen humoru, wspaniała gra aktorska, fantastyczne głosy :) Gorąco polecam :)
bardzo przyjemnie spędzony czas, Panie rewelacyjnie występowały a pianista świetnie przygrywał.Oby więcej takich występów.
Wyjątkowy koncert, spektakl! Sala wypełniona po brzegi , moc radości, humoru, uśmiechu! Takiej energii potrzeba nam częściej. Dziękujemy!!!
Fantastyczny koncert! Niepowtarzalny wieczór!!!!! Cudowne i profesjonalne wykonanie! Dbałość o najmniejszy nawet szczegół! Widownia nie przestaje się śmiać!!!! Przeurocza Agnes, ciepła Anette i Doris! Trzy wyjątkowe kobiety, które mówią o sile kobiet!!! Zakochałam się!!! Naprawdę polecam⭐️❤️⭐️❤️⭐️❤️
Fank❤️❤️❤️❤️❤️A 01.12.2019 10:44
Super, bardzo nam się podobało
Wspaniały spektakl, super śpiew ,dużo radości i morze pozytywnych emocji.
Rewelacyjy program.GRATULACJE.Najwyższa półka sztuki z gatunku wokalu, i humoru. Co za głosy!!! DOROTA JAREMA jako Doris jazzowa WOW!!! AGNIESZKA KOWALUK jako Agnes operowa PIEKNY MEZZOSOPRAN!!! ANETA JAŚLAR jako Agnes WZRUSZAJACE CIEPŁO!!! A pomysł od kobiet dla kobiet 40+kapitalny i uniwersalny.Nabita sala osób w różnym wieku bawiła się doskonale. To po prostu świetny muzyczny kabaret na miarę Grupy MoCarta tylko śpiewany. I nic dziwnego, bo scenariusz, dialogi i reżyseria FILIPA JAŚLARA pierwszego skrzypka z Grupy MoCarta.Ach!!! Przy fortepianie Maciej Blaszczyk syn wiolonczalisty z MoCartow Bolka Blaszczyka.Słowem nic dodać nic ująć Polecam bardzo i pewna jestem sukcesu.👌✌🎉
Wspaniały spektakl. Bawiliśmy się świetnie. 😄😄😄
Doskonały spektakl! Wspaniały czas, przednia zabawa! Bardzo dziękuję.
Świetny spektakl, pełen werwy i humoru!!!
Super świetne przedstawienie, humor i zabawa na najwyższym poziomie Cieszę się ,że w DK Kajakowa zaczęły pojawiać się biletowane przedstawienia. Czekam z niecierpliwością na następne spektakle.

Polecane z kategorii spektakl