koncert

Czereśnie

koncert

Czereśnie

Czereśnie - Bilety na koncert

Wyobraź sobie piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o własne zdrowie, miłości do najbliższych, szanowaniu różnorodności. Skierowane do najmłodszych, lecz unikające infantylizacji. Wykonywane w żywiołowej formie, pełnej wspólnych zabaw i interakcji z publicznością.

Wyobraź sobie zespół dla dzieci inny niż wszystkie – Czereśnie! Andrzej Zagajewski, laureat Paszportu Polityki wraz z zespołem Hańba!, stworzył muzykę, która za cel stawia nie tylko dobrą zabawę, ale również pobudzanie rozwoju każdego człowieka, przede wszystkim tego najmłodszego – jego wrażliwości, kreatywności i zdolności.

Występy Czereśni to okazja do poznania całej palety instrumentów i ich brzmień: perkusji, bandżo, mandoliny, gitary basowej, a nawet tuby czy klarnetu. Młody odbiorca ma szansę uczestniczenia w prawdziwym koncercie, wykonywanym przez profesjonalnych muzyków ogranych na scenach od Stanów Zjednoczonych, przez całą Europę, po dalekie Chiny i Australię. Sporo w tym jednak zabawy – dzieciaki wciągane są nie tylko do tańca, tupania czy klaskania, ale również wspólnego grania utworów na małych instrumentach.

Bilety (i dorosły i dziecko):

15 zł - przedsprzedaż

20 zł - w dniu koncertu

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Czereśnie

https://nanaijuju.blogspot.com/2019/12/czeresnie-zaczynamy-adwent.html
Nareszcie koncert, na którym można pośpiewać o dinozaurach!
Rewelacyjny występ. Syn bardzo dobrze się bawił!
Syn uszczęśliwiony! Potańczone, pośpieszne nawet "podinozaurowane"!
Super koncert. Kameralne miejsce. Dzieci zadowolone więc ja też. 🙂

Polecane z kategorii koncert