koncert

Czerwony Tulipan

koncert

Czerwony Tulipan

Czerwony Tulipan - Bilety na koncert

Zespół CZERWONY TULIPAN powstał w 1985 roku w Olsztynie. Od początku istnienia kształt artystyczny zespołu tworzyli: Ewa Cichocka (śpiew), Krystyna Świątecka (śpiew), Stefan Brzozowski (śpiew, gitara akustyczna, kierownictwo artystyczne) oraz zmieniający się muzycy.
Od 1992 roku skład zespołu Czerwony Tulipan ustabilizował się i obecnie tworzą go wyżej wymienieni plus
Andrzej Czamara (gitara akustyczna) i Andrzej Dondalski (gitara basowa).

CZERWONY TULIPAN tworzy i śpiewa piosenki "uczucia" , czyli poetyckie i kabaretowe ... zawsze literackie lub jak nazywają je niektórzy "piosenki artystyczne" . Współpracuje z "Kabaretową Sceną TRÓJKI" ... i należy do "Krainy łagodności" . Koncertował w EUROPIE (Rosja, Niemcy, Francja, Szwecja, Austria, Węgry, Litwa) , był z koncertami w USA i Kanadzie , gra koncerty w całej POLSCE . Brał udział w wielu programach telewizyjnych i radiowych . Związany z OLSZTYNEM (miejscem zamieszkania) . Inicjuje koncerty, przeglądy, festiwale na terenie Warmii i Mazur .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Czerwony Tulipan

Super występ i świetna zabawa. Rewelacja!!!
Fantastyczny, rewelacyjny występ. Na pierwszy rzut oka widać, że dla artystów muzyka jest wielką pasją. Bisowali kilka razy, można było pośpiewać, pobujać się, a nawet zatańczyć...Ta Scena Zaułek była naprawdę szczególnie udana dzięki WSPANIAŁYM ARTYSTOM!!!
Nowe i stare piosenki, super!
Wspaniały występ, organizacja i atmosfera koncertu.
KONCERT REWALACYJNY, to sztuka przez duże S. Pierwszy raz widziałam ich w Szklarskiej Porębie, teraz drugi i cały czas niezmiennie wspaniali.
Fantastyczny koncert. Byłam pierwszy raz i jestem zachwycona! Warto, naprawdę warto. Pozdrawiam zespół.
rewelacja !piękna muzyka , mnóstwo humoru . Chetnie obejrzałabym koncert ponownie
Nastrojowo i bardzo sympatycznie! Życzę sobie więcej takich imprez ;) przyjechałam specjalnie z Łodzi. Warto było!
Pieknie pieknie... jak to Czerwony tulipan... wzruszenia radosc cieplo i profesjonalizm. Tylko malo... zdecydowanie za malo.
Bardzo duży wkład artystów w stworzenie nowego programu bardzo bogatego w emocje i kunszt.Pan Brzozowski wspaniale budował atmosferę osobowościową i śpiewem.Solówki na gitarze w wyk. Pana Czamary przepiękne, chciałoby się więcej...Panie Andrzeju, kiedy następne interpretacje Waszych utworów? Panie Ewa i Krysia, jak zwykle, zachwycające... Repertuar koncertu bogaty zarówno w piosenki łatwe, lekkie i przyjemne jak i takie, które skłaniają do przemyśleń i budzą tęsknotę za następnym spotkaniem.
stanowczo zbyt krótki koncert :) Cudownie było ! Dziękuję
Zawsze wysoki poziom artystyczny,wspaniała atmosfera,wzrusza rozwesela
cudowny, zachwtcający, niepowtarzalny
To co prezentują sobą artyści uważam za najwyższy światowy poziom. Zapierający dech występ.

Polecane z kategorii koncert