koncert

Czesław MAJEWSKI & Janusz TYLMAN - Śpiewające fortepiany

koncert

Czesław MAJEWSKI & Janusz TYLMAN - Śpiewające fortepiany

Czesław MAJEWSKI & Janusz TYLMAN - Śpiewające fortepiany - Bilety na koncert

Czesław MAJEWSKI i Janusz TYLMAN - ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY koncertowo i z humorem!
Doskonałe połączenie klasyki i rozrywki doprawione anegdotą i humorem!
Zapraszamy na wyjątkowy koncert z udziałem znakomitych pianistów, gwiazd programu telewizyjnego "Śpiewające fortepiany": Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana oraz solistów: Joanny Stefańskiej-Matraszek (sopran) i Ireneusza Miczki (baryton).
W programie: najpiękniejsze przeboje klasyki (G. Rossini, F. Chopin), musicalu (Skrzypek na dachu, My fair lady), perły polskiej i światowej piosenki (m.in. New York, Oczi cziornyje).

Muzyczna energia, porywające głosy, niespodzianki, humor i wyśmienita zabawa wypełnią ten wyjątkowy koncertowy wieczór.

Czesław Majewski
kompozytor, dyrygent, pianista oraz aktor. Popularność przyniosły mu występy w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Czesio) oraz programach muzycznych „Śpiewające fortepiany” (TVP2) i „Singa Dinga” (TV Puls). W latach 1963-1969 pracował w Radiu Łódź. Między 1966 a 1969 był również kierownikiem muzycznym Estrady Łódzkiej. W latach 1974-1978 pracował jako dyrygent w warszawskim Teatrze Na Targówku, współpracował również ze Stołeczną Estradą. Pomiędzy 1978 i 1981 był kierownikiem muzycznym Teatru Komedia w Warszawie, a następnie (1981-1998) – Teatru Syrena. Był dyrygentem na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Pianista Ireny Santor, Haliny Kunickiej, Violetty Villas.

Janusz Tylman
kompozytor, pianista, twórca muzyki filmowej, teatralnej oraz musicali. Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie. W latach 2001–2005 uczestniczył w programie TVP2 Śpiewające fortepiany, gdzie jako pianista zasiadał przy czarnym fortepianie. Od 2007 był trenerem wokalnym w programie telewizji Polsat „Jak oni śpiewają”. Jest autorem muzyki do filmów, spektakli teatralnych, programów telewizyjnych i estradowych, a także musicali, wystawianych w polskich teatrach, a także w Stanach Zjednoczonych oraz Szwecji. Skomponował setki piosenek dla dorosłych i dla dzieci.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Czesław MAJEWSKI & Janusz TYLMAN - Śpiewające fortepiany

Sam wystep super. Na minus miejsca: bardzo ciasne i bardzo cieplo na sali.

Polecane z kategorii koncert