koncert

Czesław Śpiewa

koncert

Czesław Śpiewa

Czesław Śpiewa - Bilety na koncert

Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory, których muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z dwóch poprzednich krążków zespołu - „Debiut” i „Pop” - oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value.

Muzycy zabiorą słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.

Zespół ma na koncie prawie 13 milionów wyświetleń pierwszego, wielkiego hitu „Maszynka do Świerkania”, który podbił listy przebojów, zdobywając m.in. pierwsze miejsce na liście radiowej „Trójki”.

Pierwszy album „Debiut” sprzedał się w nakładzie blisko 100 tysięcy , a kolejny - „Pop” - pokrył się podwójną Platyną . Ostatni, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych album „Czesław Śpiewa Księga Emigrantów cz.1” również zbliżył się do statusu Złotej Płyty.

Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych, otrzymując 15 nominacji do Fryderyków, nagród polskiej branży muzycznej, mając na koncie trzy zdobyte statuetki. Do tej pory zespół zagrał ponad 800 koncertów w Polsce i za granicą m.in. na Roskilde Festival , OFF Festival, Męskie Granie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Czesław Śpiewa

Wspaniałe muzyczne doznania. Rewelacyjny koncert!
Wspaniały i niepowtarzalny koncert. Czesław zawsze potrafi zaskoczyć nowymi aranżacjami utworów. Fantastyczna zabawa
Koncert bardzo profesjonalny, widać, że muzycy są ze sobą zgrani, bawią się dźwiękami. Ich entuzjazm i wrażliwość muzyczna udziela się publiczności. Raj dla duszy i zmysłów... Nie da się nie lubić Czesława:)
Czesław był wspaniały, miał super kontakt z publicznością i dobrze śpiewał! Była to miło spędzona godzina z Czesławem i jego zespołem.
Niesamowity koncert, niesamowici wykonawcy. Coś pięknego. Na długo pozostanie w mojej pamięci Oby więcej takich :)
super !!!
Świetny koncert!
Świetny koncert Czesława i miejsce tj. Klub Bogart w Gomunicach
świetny koncert, duży kontakt z publicznością i świetne poczucie humoru!
Rewelacyjny koncert we wspaniałym miejscu. Czesław niezmiennie w świetnej formie. Gorąco polecamy
Tomek i Agnieszka 24.03.2019 08:55
zgodnie z oczekiwaniami, dobry koncert.
Po prostu rewelacja Czesław jest nie z tej ziemi.
Świetny muzyczny klimat, dobry kontakt z publicznością, dobra akustyka. Szkoda, że wykonanie w trio, choć zaznaczę, że znakomite. Ciekawość mnie zżera, jak znakomity musi być koncert w pełnym zestawieniu 7 muzyków (o czym Czesław na początku napomniał). Szczerze polecam.
Cudowny koncert! Zjawiskowy.
Jak zawsze super!Klimatycznie,na luzie,na czasie.Super
Jeśli jąkanie się to występ wysokich lotów to ok
Super, Czesław wymiata.
Bardzo dobry występ - inteligentne komentarze na temat relacji międzyludzkich, różnic kulturowych, słabości i krzywdzących stereotypów, błyskotliwy humor, zaprawiony słodko-gorzkim sarkazmem. Występ, który nie miał nic wspólnego z propagandą polityczną po "lewej" czy "prawej" stronie - to miła odmiana w dzisiejszej rzeczywistości przesyconej politycznym hejtem i niewysmakowanym żartem.
Zabawne i refleksyjne. . Polecam, warto.
REWELACJA, wielki szacun. Charyzma, przekaz i poczucie humoru na najwyższym poziomie, wcale nie trzeba dużo mówić by było śmiesznie. pozdrawiam
Niesamowite wydarzenie!
Rewelacyjny koncert.
Rozkład miejsc inny niż w formularzu z ich wyborem Obsługa trochę zakręcona Sam występ oczywiście pozytywny, taki jak można było się spodziewać
Zadowolony 20.11.2018 16:44
Rewelacja !!!
Świetny koncert. Czesław nawiązuje znakomity kontakt z publicznością. To były bardzo udane 2 godziny.
Czesław jak zwykle fantastyczny. Uśmiech utrwalił się nam na twarzach. No i ta wyluzowana atmosfera Starego Klasztoru ...
Świetny koncert z powodu: 1. samego wykonawcy i jego zespołu; 2.repertuaru przedstawionego w "niepłytowej" aranżacji 3. klimatu Starego Klasztoru ze świetną, profesjonalną Obsługą!
Koncert - REWELACJA. Czesław dał świetny występ pełen energii. Muzycy -super.
Super wydarzenie, jak zawsze Czesław ze swoim zespołem stwarzają niezapomniane widowisko. Bardzo fajna kameralna atmosfera.
Znakomity koncert, świetna atmosfera, Czesław i jego zespół wymiataja!!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert