koncert

Czy nas jeszcze pamiętasz?

koncert

Czy nas jeszcze pamiętasz?

Czy nas jeszcze pamiętasz? - Bilety na koncert

8 lutego 2019 roku o godz. 19:00 odbędzie się koncert "Czy nas jeszcze pamiętasz?". Miejsce: sala koncertowa w Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp: 10 zł.

Będzie to koncert najpopularniejszych polskich piosenek z lat 60-tych w wykonaniu lokalnych artystów. W programie koncertu przeboje z repertuaru: Czesława Niemena, Czerwonych Gitar, Skaldów, Karin Stanek, Katarzyny Sobczyk, Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, Heleny Majdaniec, Czerwono - Czarnych, No To Co oraz zespołu Blackout.

Wykonawcy:

  • Duet muzyczny OJCIEC i SYN (gościnnie Iwona Bagniewska - wokal)
  • Anna Grzejszczyk (wokal) i Norbert Satora (pianino)
  • Sławomir Kosiński
  • Paweł Górski
  • Agata Gałach i Piotr K. Sawicki
  • Duet młodzieżowy: Aleksandra Ceregra (śpiew) i Olek Szweryn (gitara) - Ursynów.

Organizator koncertu: Centrum Kultury w Piasecznie i Grzegorz Rowiński. Współpraca: Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miasta i Gminy w Piasecznie, Drukarnia cyfrowa AXENDOR (Piaseczno). Patronat medialny: MVTV Kultura, Portal Piaseczno News, Kurier Południowy, Gazeta Stacja Południe, Przegląd Piaseczyński, Portal Nasze Piaseczno.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Czy nas jeszcze pamiętasz?

Impreza ciekawa...najlepsi Ojciec i syn Tylcowie
Wspomnienie młodości!
Bardzo dobry koncert.
Bardzo mile spędzony wieczór. Atmosfera prawie rodzinna. Zaangażowanie i wkład pracy organizatorów (animatorów) Domu Kultury są godne naśladowania. Smutnym jest tylko fakt, że niektórzy poskąpili symbolicznej kwoty 10zł na zakup biletu i uczestniczyli w nim za darmo, jak hieny.
Bardzo przyjemny koncert a pan śpiewający w duecie z ojcem niesamowity :)

Polecane z kategorii koncert