Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

film

DKF Kinocentrycy // Annette // prowadzi Patrycja Mucha

film

DKF Kinocentrycy // Annette // prowadzi Patrycja Mucha

DKF Kinocentrycy // Annette // prowadzi Patrycja Mucha - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Annette” to porywający, widowiskowy spektakl, który kipi od emocji. Film otwierał tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, Leos Carax opuścił francuską imprezę z Nagrodą za Najlepszą Reżyserię.
„Annette” to historia miłości słynnego komika Henry'ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. W świetle reflektorów stanowią idealną, szczęśliwą parę. Ich życie odmienią narodziny pierwszego dziecka, Annette, dziewczynki o wyjątkowym darze.

Nowy film mistrza światowego kina Leosa Caraxa („Holy Motors”) to ponadczasowa opowieść o miłości, zazdrości i zemście. Do swojej pierwszej anglojęzycznej produkcji francuski twórca zaangażował zdobywczynię Oscara Marion Cotillard („Niczego nie żałuję - Edith Piaf”) oraz nominowanego do Oscara Adama Drivera („Historia małżeńska”, saga „Gwiezdne Wojny”). Scenariusz, muzykę i piosenki do filmu stworzył zespół Sparks. Za produkcję muzyczną odpowiadają również twórcy „La La Land” oraz „Moulin Rouge!”


Zapraszamy na seans 16 grudnia (piątek) o godz. 19.00 do Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii, ul Białka 9. Spotkanie poprowadzi Patrycja Mucha – dziennikarka, redaktorka, krytyczka filmowa, doktorantka w Zakładzie Filmoznawstwa i Wiedzy o Mediach UŚ, współautorka podcastu o filmowych musicalach @Wtem, piosenka.

Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Ośrodka Kultury 30 minut przed seansem. Pokaż mniej

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: DKF Kinocentrycy // Annette // prowadzi Patrycja Mucha

Brak recenzji

Polecane z kategorii film

Ania

Ania

(207)

najbliższe wydarzenie
05.12.2022 18:00

bilety od 14.00 PLN

KUP BILET