Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

DREWO | WIELOGŁOSY

koncert

DREWO | WIELOGŁOSY

DREWO | WIELOGŁOSY - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Drewo to pierwszy i najstarszy w Ukrainie zespół pieśni tradycyjnych. Kieruje nim jego założyciel, profesor etnomuzykologii, Jewhen Jefremow. Skład zespołu stopniowo się zmieniał, ale jego trzon zawsze tworzyli profesjonaliści: muzykolodzy, kompozytorzy, badacze folkloru. Na główną część repertuaru składają się tradycyjne pieśni ludowe z różnych regionów Ukrainy, nagrane przez członków Drewa od mieszkańców ukraińskich wsi. To przede wszystkim materiały z Polesia, z leśno-stepowego terytorium naddnieprzańskiego i ze wschodniego Podola. Drewo stale występuje na festiwalach w Ukrainie i zagranicą: w Belgii, Gruzji, na Litwie, Łotwie, w Niemczech, Polsce, Francji, Uzbekistanie. Pieśni w wykonaniu zespołu były wykorzystywane w filmach, a część repertuaru ukazała się na pięciu kompakt dyskach Drewa (wydanych w Ukrainie i w Polsce) oraz na kilku płytach zbiorowych. Zespół wystąpi w składzie Jewhen Jefremow, Tetiana Sopiłka, Hanna i Serhij Ochrimczuk, Jurij Pastuszenko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: DREWO | WIELOGŁOSY

Piękne przeżycie, piękne dźwięki!
G. 21.03.2023 14:51
Rewelacja! Piękne głosy i piękne harmonie wokalne! Szkoda tylko, że zespół przed każdą piosenką nie powiedział paru słów o jej treści
Paweł 20.03.2023 23:28
Wyjątkowy wieczór! Z ogromną przyjemnością wysłuchałam pięknych śpiewów, melodii i aranżacji zespołu Drewo. Zamykałam oczy i nie było nic innego prócz tych wspaniałych dźwięków. W przyszłości chętnie wysłucham jeszcze raz koncertu.
Ania 20.03.2023 09:05

PROMOCJA DNIA

-25%

Poznań
24.04.2023 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert