Nowość!
od 25.10.2026
Damian Ukeje śpiewa piosenki Kondratowicza!
Najpiękniejsze piosenki Janusza Kondratowicza śpiewa Damian Ukeje
To wyjątkowy koncert będący muzycznym hołdem dla jednego z najwybitniejszych autorów tekstów w historii polskiej piosenki – Janusz Kondratowicz. Jego utwory od dekad poruszają kolejne pokolenia słuchaczy – pełne emocji, poetyckiej wrażliwości i niezwykłej melodii słowa.
Podczas koncertu Damian Ukeje zabiera publiczność w niezwykle osobistą muzyczną podróż przez najpiękniejsze utwory mistrza. Artysta, znany z ogromnej ekspresji scenicznej i charakterystycznej barwy głosu, prezentuje je w kameralnej, eleganckiej formie – przy akompaniamencie fortepianu. Minimalizm aranżacji pozwala w pełni wybrzmieć słowom i emocjom zawartym w tych ponadczasowych tekstach.
W programie koncertu znajdują się m.in.:
• Tyle słońca w całym mieście
• Natalie – piękniejszy świat
• Papierowy księżyc
• Rysunek na szkle
• Biały krzyż
oraz wiele innych utworów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki.
„Najpiękniejsze piosenki Janusza Kondratowicza” to koncert pełen nostalgii, wzruszeń i muzycznej elegancji. To spotkanie z poezją śpiewaną, która mimo upływu lat pozostaje niezwykle aktualna i poruszająca.
Ten wieczór to nie tylko koncert – to opowieść o emocjach, pamięci i pięknie słowa, które wciąż potrafi zatrzymać czas.
Damian Ukeje śpiewa piosenki Kondratowicza!
|
Damian Ukeje śpiewa piosenki Kondratowicza!
25.04.2026
godz. 19:00
Dostępne bilety: 40
|
Brak wydarzeń
Recenzje i opinie: Damian Ukeje śpiewa piosenki Kondratowicza!
Brak recenzji