koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - koncert #2 | 8 kobiet

koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - koncert #2 | 8 kobiet

Daria Zawiałow - koncert #2 | 8 kobiet - Bilety na koncert

29 stycznia 2022, g. 19:00
Aula w Technikum nr 7 d. „Kolejówka”, ul. Szczęśliwicka 56
8 kobiet: koncert Darii Zawiałow

„8 kobiet” to nowy cykl muzyczny Ośrodka Kultury Ochoty prezentujący najciekawsze zjawiska kobiecej sceny muzycznej w Polsce i zagranicą. 8 artystek. 8 muzycznych wrażliwości. 8 koncertów. Nieskończona dawka dobrej muzyki!
Bohaterką drugiego spotkania jest Daria Zawiałow - niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Autorka tekstów i kompozytorka. Po trzech studyjnych albumach: „A kysz!”, „Helsinki”, „Wojny i noce” rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką.
Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. W ramach cyklu Ośrodka Kultury Ochoty wystąpi w pięcioosobowym składzie, w wyjątkowych gitarowych aranżacjach z towarzyszeniem chórzystek. W dawnej „Kolejówce” - najlepszej akustycznie sali na Ochocie – usłyszymy zarówno materiał z najnowszej płyty „Wojny i noce”, jak i wcześniejsze utwory, z pewnością znane publiczności. Zawiałow w wersji „unplugged” i w kameralnej bliskości, to prawdziwa muzyczna uczta!
Bilety: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

29.01.2022, 19:00 Kolejówka
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Daria Zawiałow - koncert #2 | 8 kobiet

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert