koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - Helsinki tour 3.0

koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - Helsinki tour 3.0

Daria Zawiałow - Helsinki tour 3.0 - Bilety na koncert

Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką.

W 2016 roku szumnie zaznaczyła swoją obecność w alternatywnym świecie singlami „Malinowy Chruśniak“ i „Kundel Bury“. W marcu 2017 roku zadebiutowała albumem „A kysz!“. Znakomitym recenzjom nie było końca, a Daria została okrzyknięta objawieniem roku. Płyta szybko pokryła się Złotem, a artystka została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategoriach Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku.

Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany „Helsinki“. Płyta również zyskała status Platynowej Płyty już kilka miesięcy po premierze. Wszystkie single z albumu również pokryły się złotem, a najbardziej rozpoznawalny z nich „Hej, Hej!“ przez cztery tygodnie z rzędu był najczęściej granym utworem w największych polskich stacjach radiowych. Teledysk do tej piosenki został obejrzany już ponad 12 mln razy, a sam utwór zdobył szczyty wszystkich najważniejszych list przebojów w kraju. Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy.

Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami, podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata. Ich rockowa, dzika energia nie pozwala stać w miejscu. Występy Darii to zawsze zaskakujące widowisko, którego nie sposób przegapić. Na swoim koncie ma już setki koncertów. Zagrała na największych polskich festiwalach muzycznych takich jak Pol’and‘Rock Festival, Karków Live Festival, Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. Jako debiutantka wystąpiła na dużej scenie Orange Warsaw Festival, a w 2019 roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób pod główną sceną na Open’er Festival. Nie można oczywiście zapomnieć o koncertach klubowych, które stanowią dla Darii jeden z najważniejszych elementów jej wielkiej muzycznej pasji. Trasa „Helsinki Tour‘‘ czyli trasa po największych klubach w Polsce, jeszcze przed startem była prawie wyprzedana. Artystka „wyprzedała” łódzką Wytwórnię, krakowskie Studio, wrocławskie A2, gdańskie B90 oraz aż dwukrotnie w warszawską Stodołę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Daria Zawiałow - Helsinki tour 3.0

Wspaniałe przeżycie, szkoda jednak ze tak krótki koncert po których chce się wiecej.
Super koncert!
Było mega Daria Zawiałow rządzi
Daria i zespół dali naprawdę czadu! Minusem było troszkę zbyt głośne nagłośnienie i szkoda, że artystka nie wyszła po koncercie chociaż na chwilę do swoich fanów.
Prawdziwy rockowy koncert! Dużo lepszy niż sama płyta
Daria i zespół świetna, jak zawsze, ale dlaczego koncert na hali w OSiRze ???!!! Tam jest okropnie...gorąco, zatęchłe powietrze, kiepska akustyka...masakra jakaś...
Impreza świetna, dużo pozytywnej energii, organizacja bez zarzutu
Udany koncert!
Świetny energetyczny koncert! 😀
Było świetnie!!! Mega energia!!!
Super koncert a Daria jest niesamowita ✌️✌️✌️
Super koncert i świetna atmosfera. Wszystko na tak. Mega zabawa z żywiołową Darią Zawiałow.
Miejsce: Kalisz Zespół super Publika - połowa stojąca/ połowa siedząca ( dziwne ) Nagłośnienie / akustyka - bardzo słabo
Super koncert
Koncert pierwsza klasa, choć publika cicho w Kaliszu
🥰🥰🥰
Koncert dosyć korki.. Zaczął się 19:15 a skończył około 20:40. Miałam przyjemność być już na koncercie Darii w Poznaniu w porównaniu z tym w Kaliszu trwał o wiele dłużej .Daria jak zwykle dała czadu.. Klima włączona w czasie koncertu więc na trybunach zawiewało od tyłu... 😥
Koncert na 5 Wokal na 5 Zespół na 5 Miejsce na 3 Brak baru na 3
Świetny koncert , super atmosfera . Daria i zespół dali czadu. Polecam wszystkim .
Po koncercie DARII Zawiałow czyję się fantastycznie, dużo, dużo pozytywnej energii. Mimo, iż mamy nagłośnienie słabe w hali ( ale innej nie ma w Kaliszu) to wczorajszy wieczór zostanie w mojej pamięci jako wspaniałe przeżycie muzycznego duchowe. Pozdrawiam serdecznie gsm
Super koncert, dużo pozytywnej energii, świetna zabawa!!!
Świetny występ!!!
Było świetnie
Koncert udany - Daria jak zwykle dała radę :-) Niestety nagłośnienie TRAGEDIA !!! Firma która zajmowała się nagłośnieniem do wymiany - koniecznie!! Akustyk chyba też głuchy.... W uszach "dudni" mi do dzisiaj. Opinia grupy 6 osób.
Super koncert.
Bylo ekstra!!! Daria prawdziwy ogień na scenie!!!
Super koncert
Wokalistka mało charyzmatyczna, nie potrafiła poderwać publiczności, zachęcić do zabawy. Drugi raz na koncert zespołu nie przyjdę.
Super! Było świetnie!!
Koncert był super, organizacja ok, tylko ludzie niemrawi 😉
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert