koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach

koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach

Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach - Bilety na koncert

Daria Zawiałow to charyzma, talent i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Autorka tekstów oraz kompozytorka. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń.
Na urodzinach zagościmy „Ostatni raz w Helsinkach”. Trasą żegnamy się z przełomowym albumem Helsinki w wydaniu koncertowym, który w styczniu 2020r. pokrył się Platyną!
Na pożegnanie trasy, już 2 października ukaże się w sklepach Reedycja Helsinek (do kupienia również na koncercie) z utworami wcześniej niepublikowanymi! Płyta została wzbogacona m.in o dwie zupełnie nowe piosenki: Nie mamy czasu i Mania.
Prócz tego nowe wersje Saloników (wyprodukowane wspólnie z Bogdanem Kondrackim), oraz Szarówki (z gościnnym udziałem Janusza Panasewicza). To nie koniec niespodzianek, na reedycji znajdziemy jeszcze pełnowymiarową wersję hot16challenge (Daj no)
i współpracę z Ralphem Kamińskim i schafterem, czyli Czy Ty słyszysz mnie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

30.10.2021, 21:00 Klub Wytwórnia
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Daria Zawiałow - Ostatni raz w Helsinkach

RE-WE-LA-CJA! koncert polecam ! Bawiliśmy się z całą salą -przy swoich krzesłach oczywiście. Troszkę rocka cięższego, reszta fajna melodyjna muza rockowa. Daria Zawiałow z zespołem dali radę naprawdę. Od 1 utworu nikt nie siedział....

Polecane z kategorii koncert