koncert

Daria Zawiałow

koncert

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - Bilety na koncert

Daria Zawiałow - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Pomimo królowania we wszystkich wielkich rozgłośniach radiowych Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej prawdziwym żywiołem są koncerty. Artystka znana z przebojów „Świt” i „Czy Ty słyszysz mnie” wraca na scenę, by przenieść nas do innego świata podczas lata 2020.

Tajemnicza, dojrzała i wciągająca – tak można podsumować ostatnią płytę artystki, „Helsinki”. Poza ostrym, rockowym pazurem artystka wprowadza dużo brzmień syntezatorowych. Nawiązanie do stolicy Finlandii nie jest tutaj przypadkowe – z utworów biją równocześnie magia i tajemnica, które da się odczuć m.in. w singlu „Nie dobiję się do ciebie”.

Daria Zawiałow dała się poznać szerszej publiczności przy okazji jej debiutanckiej płyty „A kysz!”, która pokryła się złotem. Artystka otrzymała za nią dwa Fryderyki w kategoriach album roku alternatywa i fonograficzny debiut roku. Dwa lata później wokalistka wypuściła kolejny krążek – „Helsinki”, który pokrył się platyną, a singiel „Hej, hej!” święcił triumfy we wszystkich większych stacjach radiowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Warszawa

13.10.2020, 20:30 Kuźnia Kulturalna
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE
04.11.2020, 20:30 Kuźnia Kulturalna
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Wspaniałe przeżycie, szkoda jednak ze tak krótki koncert po których chce się wiecej.
Super wydarzenie, ekstra atmosfera!
Super koncert!
Było mega Daria Zawiałow rządzi
Daria i zespół dali naprawdę czadu! Minusem było troszkę zbyt głośne nagłośnienie i szkoda, że artystka nie wyszła po koncercie chociaż na chwilę do swoich fanów.
Prawdziwy rockowy koncert! Dużo lepszy niż sama płyta
Daria i zespół świetna, jak zawsze, ale dlaczego koncert na hali w OSiRze ???!!! Tam jest okropnie...gorąco, zatęchłe powietrze, kiepska akustyka...masakra jakaś...
Świetna sala, extra nagłośnienie. Oczywiście to sala bardziej do muzyi klasycznej, dlatego jest malo miejsca pod sceną, wiecej miejsc siedzących, ale dzwięk rekompensuje scisk pod sceną. :) Sam Koncert Darii extra!
Impreza świetna, dużo pozytywnej energii, organizacja bez zarzutu
Udany koncert!
Świetny energetyczny koncert! 😀
Było świetnie!!! Mega energia!!!
Super koncert a Daria jest niesamowita ✌️✌️✌️
Super koncert i świetna atmosfera. Wszystko na tak. Mega zabawa z żywiołową Darią Zawiałow.
Miejsce: Kalisz Zespół super Publika - połowa stojąca/ połowa siedząca ( dziwne ) Nagłośnienie / akustyka - bardzo słabo
Super koncert
Koncert pierwsza klasa, choć publika cicho w Kaliszu
🥰🥰🥰
Koncert dosyć korki.. Zaczął się 19:15 a skończył około 20:40. Miałam przyjemność być już na koncercie Darii w Poznaniu w porównaniu z tym w Kaliszu trwał o wiele dłużej .Daria jak zwykle dała czadu.. Klima włączona w czasie koncertu więc na trybunach zawiewało od tyłu... 😥
Koncert na 5 Wokal na 5 Zespół na 5 Miejsce na 3 Brak baru na 3
Świetny koncert , super atmosfera . Daria i zespół dali czadu. Polecam wszystkim .
Po koncercie DARII Zawiałow czyję się fantastycznie, dużo, dużo pozytywnej energii. Mimo, iż mamy nagłośnienie słabe w hali ( ale innej nie ma w Kaliszu) to wczorajszy wieczór zostanie w mojej pamięci jako wspaniałe przeżycie muzycznego duchowe. Pozdrawiam serdecznie gsm
Super koncert, dużo pozytywnej energii, świetna zabawa!!!
Świetny występ!!!
Było świetnie
Koncert udany - Daria jak zwykle dała radę :-) Niestety nagłośnienie TRAGEDIA !!! Firma która zajmowała się nagłośnieniem do wymiany - koniecznie!! Akustyk chyba też głuchy.... W uszach "dudni" mi do dzisiaj. Opinia grupy 6 osób.
Super koncert.
Bylo ekstra!!! Daria prawdziwy ogień na scenie!!!
Super koncert
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane