koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - koncert w WCK

koncert Daria Zawiałow

Daria Zawiałow - koncert w WCK

Daria Zawiałow - koncert w WCK - Bilety na koncert

Daria Zawiałow na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury

Laureatka dwóch Fryderyków, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość. Daria Zawiałow, bo o niej mowa, da popis swoich umiejętności scenicznych 16 listopada br. na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Daria Zawiałow zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę. W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „A Kysz!”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – w rok po premierze osiągnęła status Złotej Płyty, a teledyski do singli osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Ostatni album „Helsinki” (2019) jest na najlepszej drodze, żeby przebić te osiągnięcia. „Szarówka”, singiel promujący płytę już podbił szczyty list przebojów.

Daria Zawiałow gościła na największych polskich festiwalach (m.in. na Open’erze, Orange Warsaw Festivalu, Męskim Graniu, Kraków Live Festival), a jej klubowe trasy koncertowe przyciągają tłumy. Teraz przyszedł czas na Wodzisław Śląski.

- Zapowiada się bardzo żywiołowy, pełen rockowej energii i świeżego brzmienia koncert, na który już dziś serdecznie zapraszamy – informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Koncert odbędzie się 16 listopada (sobota) o godzinie 18:00.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Daria Zawiałow - koncert w WCK

Daria super. Oby więcej tego typu koncertów w WCK.
Absolutna rewelacja. Kobieta petarda! Polecam!
Oby więcej takich koncertów w Wodzisławiu
KONCERT SUPER!!!! ... jedyny minus czas trwania: 1h 15min to zdecydowanie za mało!!!!
Bardzo fajny koncert, polecam!!!
Koncert wspaniały!!! Wszystko na najwyższym poziomie :)
Rewelacyjny koncert!!! Energetyczny, pozytywny - było fantastycznie:)
Koncer super 😁 Jeden minus koncert za krótki 😡
Ogień dziewczyna! Bardzo polecam Jej koncert ,dla mnie mega.I generalnie FAJNIE ! Kasia
Niesamowita energia stworzyła niezapomniane wydarzenie. Z pewnością nie był to Jej ostatni koncert na którym się pojawiłem.

Polecane z kategorii koncert