Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Dary Ziemi

koncert

Dary Ziemi

Dary Ziemi - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu w dowolnym dniu imprezy

Dzień 1: 22 września - wstęp bezpłatny

Dzień 2: 23 września ( sobota )

Dzień 3: 24 września ( niedziela )

Poczuj wyjątkowy klimat na największym pikniku rodzinnym, zrelaksuj się na łonie natury i poznaj bogactwo rolne i kulturalne Kujaw to wszystko na imprezie z długoletnią tradycją - Dary Ziemi w Gdyńskim Parku Kolibki.

Odbywający się co roku pod koniec września Dary Ziemi są połączeniem prezentacji, sprzedaży i promocji zdrowych produktów pochodzących z Polski, jesiennej oferty ogrodniczej, regionalnego rzemiosła, rekodzieła, Strefą Food Truck oraz beztroską biesiadą przy ognisku i artystycznym programem inspirowanym polskim folklorem.

To wydarzenie, na którym świetnie bawią się różne pokolenia i całe rodziny - każdy, kto chce poczuć się bliżej natury i poznać skarby polskiej ziemi. Poznaj Kujawy... od kuchni!
Tegoroczna edycja Darów Ziemi zabierze uczestników w kulinarną i kulturalną podróż po Kujawach. Kujawy mają do zaoferowania ogromne bogactwo produktów spożywczych, owoców i warzyw oraz interesującą kulturę i unikalne rzemiosło. Degustacja smakołyków i jesienne zakupy Dary Ziemi to przede wszystkim wydarzenie poświęcone tradycyjnej, zdrowej, ekologicznej polskiej żywności - płodom rolnym, owocom i warzywom. Do Parku Kolibki co roku zjeżdżają setki wystawców z całego kraju, od Kaszub, Warmii i Mazur, Kujaw przez Wielkopolskę po Bieszczady, Podlasie iPodhale.

Przez trzy dni możliwe jest degustowanie fenomenalnych produktów przygotowanych według staropolskich receptur i regionalnych smakołyków - miodów zwykłych i pitnych, nalewek, win, wędlin, serów, ryb, przetworów warzywnych i owocowych, ciast, andrutów i sękaczy. Oczywiście można także uzupełnić spiżarnię na jesień, kupując produkty bezpośrednio od dostawców. Dary Ziemi to doskonała okazja na degustację i zakup produktów ekologicznych, mających certyfikaty poświadczające brak konserwantów i ulepszaczy, a także naturalnych, pochodzących wprost z sadów, pasiek, wędzarni. Poza ofertą spożywczą, prezentowane i sprzedawane są jesienne kwiaty, z wrzosami w licznych odmianach na czele, a także sprzęt ogrodniczy oraz rzemieślnicze wyroby konfekcyjne, jak ubrania z lnu, naturalna biżuteria z kamieni, szkła i bursztynów, dodatki i akcesoria, tekstylne zabawki, wyroby i tekstylia do przyozdobienia stołów i kuchni. Na wydarzenie zapraszani są utalentowani artyści i rzemieślnicy reprezentujący zarówno tradycyjny, folklorystyczny styl, jak i bardziej nowoczesny czy awangardowy.

Biesiadnie i artystycznie Po dobrym napitku i strawie, szukający wytchnienia uczestnicy odpoczną w strefie relaksu pod chmurką lub zabawią się na tradycyjnej, polskiej biesiadzie przy ognisku. Przez cały weekend czeka na nich też ciekawy program artystyczny pełen folklorystycznych dźwięków, muzyki ogrodowej, popisów zespołów tanecznych i muzycznych rodem z Kujaw.

Atrakcje dla dzieci Najmłodsi nie będą się nudzić w Kolibkach, bo jak co roku czekają na nich liczne atrakcje: przejażdżki na konikach i kucykach, pokazy magii, kreatywne zabawy, warsztaty plastyczne, animacje, puszczanie baniek mydlanych i inne niespodzianki. Z pewnością znajdą też dla siebie wiele smakołyków wśród stoisk z regionalną żywnością. Trzy tematyczne polany Na czas Darów Ziemi urokliwy, pełen zieleni teren Parku Kolibki zostaje podzielony na trzy strefy - tematyczne polany. Na Polanie Eko czekają na gości wyroby z drobnych gospodarstw ekologicznych, na Polanie Biesiadnej można skosztować tradycyjnych specjałów polskich oraz odpocząć przy ognisku, na Polanie Ogrodowej prezentują swoją jesienną ofertę szkółki i firmy ogrodnicze. Zacznij dobrze jesień z Darami Ziemi! Wypocznij, zrelaksuj się i uzupełnij zapasy na zimę o wyjątkowe dary wprost od Matki Natury.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Dary Ziemi


Jak działają recenzje?
Super atmosfera, dużo ciekawych towarów regionalnych , fajna atmosfera pikniku z muzyką w tle
Karolina88 23.09.2023 16:49
Spoko. Jak zawsze na tej imprezie
Stalaczek 25.09.2022 14:43
Pogoda wspaniała . Organizacja bardzo dobra i występ zespołu też na plus ,tylko wyjazd z parkingu dużo zastrzeżoneń (urwałem chlapacz).
Lech 25.09.2022 13:54
Zbyt mało stoisk mało dekoracji.W poprzednich latach wyglądało to lepiej
Violetta 25.09.2022 12:17

Polecane z kategorii koncert