Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Dawid Podsiadło

koncert

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Nie masz pomysłu na prezent walentynkowy? Przeraża Cię myśl o przyklejonych do siebie parach, gruchających w kinach, kawiarniach i restauracjach? Sprezentuj ukochanej osobie bilet na koncert i zapomnij o czerwonych serduszkach i słodkich misiach. Dawid Podsiadło zadba o idealną oprawę Twoich wymarzonych Walentynek. Lub Anty-walentynek (koncert bez pary? dlaczego nie!). 14 lutego przyjedzie do Wytwórni z utworami z płyty "Annoyance And Disappointment".

"W dobrą stronę", singiel zapowiadający album, w ciągu dwóch tygodni wspiął się na pierwsze miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego. - Ja jako głos pokolenia? Jestem za młody, żeby dyktować komuś zasady. Mam dopiero 22 lata - mówi wokalista w rozmowie z "Wyborczą".

Niespełna trzy lata temu, kiedy szykował się do wydania debiutanckiej płyty, był dobrze zapowiadającym się zwycięzcą telewizyjnego talent show. Dzisiaj przedstawia swój drugi album solowy - i jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej.

Wielbiony przez fanów, ceniony przez krytyków, nagradzany i zapraszany, Dawid Podsiadło to prawdziwy fenomen ? a przy tym niezmiennie skromny, twardo stąpający po ziemi facet i nadzwyczajnie utalentowany artysta.

Teraz prezentuje album zawierający ponad tuzin utworów, który z jednej strony wyraźnie nawiązuje do debiutu - to wciąż szlachetny pop z alternatywnym drugim dnem - ale z drugiej ukazuje inne oblicze młodego wokalisty. - Więcej w niej jest życia, energii, więcej nerwu, niż nostalgii i sentymentu - mówi o nowej płycie Dawid i trudno temu zaprzeczyć.

Warto za to wspomnieć o pięknej oprawie graficznej wydawnictwa, w tym ilustracjach autorstwa Magdaleny Gawrońskiej, towarzyszących każdemu utworowi, a także o okładce, czyli fragmencie obrazu "Dawid och Saul" Juliusa Kronberga, który co prawda powstał 130 lat temu, ale przecież przedstawia Dawida... I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Dawid Podsiadło


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert