Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Dia De Los Muertos - Faustina Calavera, Choquesonidero, Luistofoles

koncert

Dia De Los Muertos - Faustina Calavera, Choquesonidero, Luistofoles

Dia De Los Muertos - Faustina Calavera, Choquesonidero, Luistofoles - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

DIA DE LOS MUERTOS- Halloween Cumbia Party w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza na niesamowity halloweenowy wieczór w tanecznym rytmie latynoskiej muzyki cumbia!

31 października obchodzić będziemy DIA DE LOS MUERTOS, czyli meksykańskie Święto Zmarłych, które w krajach latynoskich celebruje w sposób radosny i bardzo żywiołowy. W Sali Witrażowej zabawę poprowadzą dwa rewelacyjne międzynarodowe składy grające w stylu cumbia - wrocławska FAUSTINA CALAVERA oraz zawiązana w Krakowie formacja CHOQUE SONIDERO. Całości dopełni solowy koncert LUISTOFOLESA.

Takiej wybuchowej mieszanki jeszcze w naszym mieście nie było! Czy jesteście w stanie wytrzymać tempo tej zwariowanej tanecznej imprezy? Sprawdźcie sami w ostatnią noc października. Halloweenowe przebrania mile widziane - dla osób przebranych przewidziane są zniżki na bilety wstępu!

--- FAUSTINA CALAVERA --- Faustyna Calavera to 9-osobowy zespół, założony przez polskich i chilijskich muzyków mieszkających w pięknym mieście Wrocław w Polsce. Wyjątkowym talentem tej grupy jest dostarczanie zastrzyku energii i porywanie do tańca widzów na wszelkiego rodzaju imprezach z pomocą mieszanki dźwięków latynoskiej cumbii, wzbogaconych o bałkańskie rytmy i ska. Przykłady takiego stylu muzycznego można znaleźć w utworach, znanych na całym świecie zespołów, takich jak Chico Trujillo, Son Rompre Pera, La Delio Valdez i Kumbia Boruka. W latach 2021-2022 zespół z wielką przyjemnością występował na takich festiwalach, jak – Cumbia Fest Berlin, Eurolato, Beer Geek Madness, Festiwal Pasibrzucha, Stacja Wolimierz, Slot Art Festival, Festiwal Uroczysko i Festiwal Czarnoff. Byłoby dla nas wielka radością moc pomóc Państwu w stworzeniu niezapominanego wydarzenia!

--- CHOQUE SONIDERO ---

Zespół muzyczny z siedzibą w Krakowie od prawie 4 lat grający w różnych miastach i na festiwalach w Polsce. Styl to muzyka tropikalna lub Cumbia z Ameryki Południowej z mieszanką latynoskich rytmów folklorystycznych z wykorzystaniem instrumentów dętych blaszanych.

Zespół składa się z siedmiu do dziewięciu przyjaciół z Peru, Chile, Meksyku i Kolumbii i nieustannie eksploruje różne style, tak różnorodne jak Boleros i ska.

Ta muzyka zaprasza do tańca, tańca i tańca i przynosi pozytywną energię.

--- LUISTOFOLES --- Luistófoles prezentuje performance w którym łączy utwory swojego autorstwa oraz pieśni z folkloru latynoamerykańskiego. wykorzystuje środki teatralne i performatywne do komunikowania się z publicznością i jej aktywnego udziału w występie. Mając doświadczenie jako komik, bardzo naturalne jest dla niego nawiązanie kontaktu z widzami i uczynienie z występu zabawnego show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Dia De Los Muertos - Faustina Calavera, Choquesonidero, Luistofoles


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert