koncert

Dobroczynna gala fundacji "Kuźnia skrzydeł"

koncert

Dobroczynna gala fundacji "Kuźnia skrzydeł"

Dobroczynna gala fundacji "Kuźnia skrzydeł" - Bilety na koncert

26 kwietnia będą Państwo mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu artystycznym. Mali artyści zaprezentują się na scenie Wytwórni i wprowadzą widzów w niezwykły świat dziecięcych marzeń.

Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na działalność związaną z promowaniem i rozwijaniem talentów młodych ludzi - w szczególności poprzez ich właściwą edukację oraz rozbudzanie zainteresowań i pasji.

Uczestnicy Dobroczynnej Gali Inauguracyjnej usłyszą dobrze znane utwory w nowych aranżacjach, obejrzą autorski musical oraz widowiskowe występy taneczne.

Jesteśmy przekonani, że występy Młodych Polskich Talentów zainspirują dzieci do poszukiwania i rozwijania pasji, a Państwa do codziennego wspierania ich rozwoju. Występujący na gali młodzi artyści nie tylko przeniosą nas w świat artystycznych doznań, ale również spełnią swoje marzenia - na naszych oczach rozwiną skrzydła talentu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dobroczynna gala fundacji "Kuźnia skrzydeł"

Świetna gala z udziałem uzdolnionych dzieci - zabrakło jednak gościa specjalnego o którego obecności mówiono na portalu i przed uroczystością.
wiki0410 27.04.2015 13:42

Polecane z kategorii koncert