koncert

Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański

koncert

Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański

Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański - Bilety na koncert

Dom o Zielonych Progach:
Jeden z czołowych przedstawicieli nowej fali piosenki turystycznej, obecny na polskich scenach nieprzerwanie od kilkunastu lat. Jego debiut wniósł powiew świeżości do kultury studenckiej, dał też podwaliny projektowi "W górach jest wszystko, co kocham".
„Dom o Zielonych Progach” niektórzy wymieniają dziś jednym tchem z nazwami takich klasyków piosenki zwanej poetycką lub turystyczną jak „Wolna Grupa Bukowina” czy „Stare Dobre Małżeństwo”. I coś w tym chyba jest...
Na pewno członkowie grupy, która za nazwę przyjęła tytuł pięknego wiersza Kazimierza Węgrzyna, wychowywali się na piosenkach swoich wielkich poprzedników i w jakiś sposób były one dla nich wzorem. Od samego początku filarem grupy jest Wojtek Szymański – kompozytor, gitarzysta i wokalista obdarzony ogromną wrażliwością na dobry tekst, który umiejętnie wzbogaca swoją muzyką. Dziś jest to grupa dojrzałych muzyków, mających na koncie setki koncertów, udział w licznych festiwalach i przeglądach. Zespół wydał trzy autorskie płyty, swoje piosenki nagrywał też na każdym z ośmiu już wydanych krążków z serii „W górach jest wszystko, co kocham...” Jedno się nie zmieniło: wciąż, jak przed kilkunastu laty, chodzą po górach, wciąż można ich spotkać na minikoncertach w schroniskach i bacówkach lub gdzieś przy ognisku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dom o Zielonych Progach: duet - Agata Świerczyńska - Wojciech Szymański

Kameralny koncert, artyści blisko z widzami, w plenerze tak jest najlepiej
Cudnie
Super miejsce, fajna atmosfera, dobra zabawa
Tradycyjnie już dialogi z jajem, piosenki piękne więc ogólnie rewelacja!
Bardzo fajny koncert, w gorach i na swiezym powietrzu. W tym roku, jest tak malo koncertow, wiec kazdy jest wielkim wydarzeniem
Bawiłam się super, zespół miał w rękawie nie tylko piękne piosenki lecz również rozmowa i zabawienie widowni super
Koncert super, miejsce zjawiskowe ;)
Jak zawsze klimatycznie i wesoło jednocześnie.
Rewelacyjny koncert, był klimat, było śmiesznie momentami, idealnie. Tylko lokal trochę obskurny, przydałoby się go odświeżyć. ;)
FankaDomuoZielonych 08.02.2020 08:28
Nie tego oczekiwaliśmy. Byliśmy, posłuchaliśmy, niestety płyty kupiliśmy,ale na szczęście już ten koncert zapomnieliśmy i za parę dni innym się pocieszyliśmy. Może koncert nas tak rozczarował, bo szukaliśmy czegoś energetycznego, a było nudno. Widocznie to nie było dla nas.
Tradycyjnie już super występ. A głos Agaty można słuchać bez końca. Bardzo fajny również dobór miejsca koncertu, klimatyczne miejsce
Pięknie i wzruszająco :)
Wspaniały występ:)
Świetny koncert i wspaniała atmosfera
Koncert bardzo się mi podobał. Schronisko jest klimatycznym miejscem, dojście do niego nie stanowiło większego problemu pomimo nocy i deszczu. Ograniczona ilość biletów (ok. 50) pozwala na w miarę swobodne przemieszczanie się i zajęcie miejsca. Na pewno tu wrócę na inne wydarzenia.
Mega klimat i atmosfera :)
Koncert był ciekawy ze względu na różnorodność tematyki piosenek. Były piosenki o górach, o Bożej harmonii w przyrodzie, o podróżach, o miłości spełnionej i nie... Lecz także ze względu na różnych autorów tekstów. Były piosenki autorskie wykonawców Agaty i Wojciecha, piosenki znanych poetów, a wśród nich poety z naszego regionu Kazimierza Węgrzyna. Oczekiwanie na każdy kolejny utwór ( ciekawe o czym teraz zaśpiewają?) wywoływał emocje. Miło jest gdy przyjeżdżają do nas artyści ,, z daleka'' i prezentują utwory kogoś z nas... Jedynym mankamentem był fakt, że sala była mało kameralna i był po prostu tłok... ale ostatecznie tłumaczę sobie że ,,dom o zielonych progach'' kojarzy się z przytulnością. Pozdrowienia i podziękowania dla wykonawców piosenek... M.P. Bielsko-Biała
Wspaniały klimat i cudowny koncert. Zawsze chętnie wracam na koncerty DoZP.Dziękuję
Klimatycznie no i pelna profeska!
To był przyjemny wieczór wspomnień. Dziękuję artystom za ten nastrój i usmiech. Piękne głosy.
Cudowny ! klimatyczny koncert !
Piękny czas! Po prostu uczta dla ucha i serca :)
Super kameralny koncercik w klimacie górsko-poetyckim :)
Wspaniała atmosfera, piękna melodia. Polecam :)
AgaiTomek 14.10.2019 12:05
Przyjemny, relaksujący wieczór ale ocena 3+. Pani Agata ma fantastyczny głos, sama radość ze słuchania, natomiast Pan Wojtek jak śpiewa ok, jak zaczyna konferansjerkę - porażka. Przydałby się profesjonalny prowadzący. Czasem żenujące przerywniki pomiędzy piosenkami psuły radość ze słuchania. Trochę niechlujny ubiór obojga szczególnie p. Wojtka uważam za brak szacunku dla publiczności. Oczywiście nie myślę o strojach wieczorowych tylko o dostosowanych do stylu i rangi koncertu. Podpowiedz stylisty też wskazana.
Super atmosfera na bardzo kameralnym koncercie - szkoda tylko, że tak krótko :)
Spotkanie bardzo fajne, niestety punktualność rozpoczęcia koncertu u wykonawców bardzo słaba i to już nie pierwszy raz.
l.h@op.pl
HAL I AS 12.06.2019 08:18
Było przepięknie
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert