koncert

Don Kichot

koncert

Don Kichot

Don Kichot - Bilety na koncert

Z przyczyn niezależnych od organizatora nastąpiła zmiana terminu z 13 (piątek) na 14 grudnia (sobota). Proszę o podmianę treści i plakatu.

Dziękuję serdecznie i zapraszam do Wodzisławskiego Centrum Kultury!

Narodowy Balet Ukrainy w WCK

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym. Już w sobotę, 14 grudnia na deskach wodzisławskiej sceny pojawią się artyści Narodowego Baletu Ukrainy Imperial Lviv Ballet z "Don Kichotem".

"Don Kichot", sztuka oparta na podstawie powieści Miquela de Cervantesa, to znana i lubiana historia pełna dobrego humoru i dowcipu z przewodnim wątkiem miłosnym, a zarazem widowisko, które jak twierdzą sami tancerze i choreografowie z Narodowego Baletu Ukrainy Imperial Lviv Ballet, stanowi dla nich najpoważniejsze sceniczne wyzwanie.

Słynny balet przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki, gdzie toczy się opowieść o niespełnionej miłości, romantycznej walce dobra ze złem nasyconej poetycką fantastyką. To sztuka, która bawi i wzrusza widzów na całym świecie. Naczytawszy się romansów o rycerzach i rycerskości, Don Kichot postanawia wyruszyć w podróż, aby dokonywać wielkich czynów przynoszących mu chwałę. Na swojego giermka wybiera wiernego Sancho Panzę, człowieka o trzeźwym usposobieniu bez skłonności do marzycielstwa...

Wodzisławskie Centrum Kultury zachęca do poznania tej historii na nowo. - Spektakl baletowy "Don Kichot" to wymarzona propozycja dla każdego, kto kocha taniec w najlepszym światowym wydaniu. Tego nie można przegapić, dlatego już dziś zapraszam do skorzystania z tej opcji i spędzenia jednego z grudniowych wieczorów w doborowym towarzystwie w WCK - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

"Don Kichot" w wykonaniu Narodowego Baletu Ukrainy Imperial Lviv Ballet odbędzie się 14 grudnia o godzinie 19:00 i będzie podzielony na 3 akty.

Bilety w cenie 70 zł (przedsprzedaż do końca listopada), 80 zł (grudzień). Bilety do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl pod adresem: https://biletyna.pl/koncert/Don-Kichot/Wodzislaw-Slaski

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Don Kichot

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert