Donatan i Cleo | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

koncert

Donatan i Cleo

koncert

Donatan i Cleo

Donatan i Cleo - Bilety na koncert

Iście słowiański wieczór na pożegnanie wakacji z Donatanem i Cleo!
To właśnie oni - Donatan i Cleo- stworzyli największy hit ostatnich lat "My Słowianie", to oni tym właśnie utworem podbili nie tylko polską publiczność ale również Europę.
DONATAN - twórca, producent muzyczny, członek legendarnego Kasta Składu. Jego muzykę można usłyszeć na ponad 50 polskich płytach hip-hopowych z czego wiele uzyskało status złotych i platynowych płyt. Współpracował z większością Polskiej sceny Hip-hopowej
CLEO - "Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem" wokalistka, autorka tekstów, malarka, kobieta wielu talentów
Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R'n'B, Funk i Hip Hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny - Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill. Związana ze środowiskiem hip - hopowym. Nagrywała między innymi z : WSRH, Pezetem, Onarem, Pihem, grupą Endefis, RY23. Od 2013 roku współpracuje z Donatanem nagrywając wspólny projekt w stylistyce hip-hop / RNB.
Tuż przed koncertem Donatana & Cleo na kętrzyńskiej scenie pojawi się BAS TAJPAN & BOB ONE . Razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każdy z nich z osobna udowadnia swoją klasę. Atakują reggae, dancehall i hip-hopem - "Nie przypuszczam, ja wiem - dobrze będzie!" Bas Tajpan i Bob One od lat są ściśle współpracującym duetem, zarówno w studio jak i na scenie. W 2012 roku nagrali wspólny EP "Wszystko na sprzedaż". Obu śmiało zaliczyć można do czołówki współczesnej polskiej sceny reggae / hip-hop / dancehall. Cieszą się bardzo dużym poparciem fanów - na swoje koncerty przyciągają tłumy a odsłony ich teledysków często można liczyć w setkach tysięcy, a nawet milionach.
Już dziś zapraszamy gorąco do kętrzyńskiego amfiteatru 28 sierpnia 2015 na godz. 20.00 i wspólne pożegnanie wakacji 2015. Bilety na koncert w cenie 10 zł (przedsprzedaż) oraz 15 zł (w dniu koncertu), już można nabyć na stronie biletyna.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

koncert fajny, dziecko które jest zaciekłym fanem było ogólnie zadowolone jednak odchodziło ze smutkiem ponieważ nie dostało autografu Cleo mimo że czekało jeszcze ze 20 min po koncercie. Gdzieś z boku dostało parę osób i słuch po artystce zaginął... przykre ale myślę że jeśli tak się dba o małych fanów którzy patrzą jak w obrazek to z czasem nici z posłuchu
violet 02.09.2015 01:17
Cóż...Cleo ogólnie bardzo wysoki poziom i zaangażowanie...Natomiast Donatan - słabizna, szanuję go jako producenta ale jego zachwowanie na scenie, generalna niechęć (a może zmęczenie po całym sezonie..?) nie wywarła na mnie pozytywnych emocji. Cleo - brawo.

Polecane