koncert

Donatan i Cleo

koncert

Donatan i Cleo

Donatan i Cleo - Bilety na koncert

Iście słowiański wieczór na pożegnanie wakacji z Donatanem i Cleo!
To właśnie oni - Donatan i Cleo- stworzyli największy hit ostatnich lat "My Słowianie", to oni tym właśnie utworem podbili nie tylko polską publiczność ale również Europę.
DONATAN - twórca, producent muzyczny, członek legendarnego Kasta Składu. Jego muzykę można usłyszeć na ponad 50 polskich płytach hip-hopowych z czego wiele uzyskało status złotych i platynowych płyt. Współpracował z większością Polskiej sceny Hip-hopowej
CLEO - "Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem" wokalistka, autorka tekstów, malarka, kobieta wielu talentów
Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R'n'B, Funk i Hip Hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny - Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill. Związana ze środowiskiem hip - hopowym. Nagrywała między innymi z : WSRH, Pezetem, Onarem, Pihem, grupą Endefis, RY23. Od 2013 roku współpracuje z Donatanem nagrywając wspólny projekt w stylistyce hip-hop / RNB.
Tuż przed koncertem Donatana & Cleo na kętrzyńskiej scenie pojawi się BAS TAJPAN & BOB ONE . Razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każdy z nich z osobna udowadnia swoją klasę. Atakują reggae, dancehall i hip-hopem - "Nie przypuszczam, ja wiem - dobrze będzie!" Bas Tajpan i Bob One od lat są ściśle współpracującym duetem, zarówno w studio jak i na scenie. W 2012 roku nagrali wspólny EP "Wszystko na sprzedaż". Obu śmiało zaliczyć można do czołówki współczesnej polskiej sceny reggae / hip-hop / dancehall. Cieszą się bardzo dużym poparciem fanów - na swoje koncerty przyciągają tłumy a odsłony ich teledysków często można liczyć w setkach tysięcy, a nawet milionach.
Już dziś zapraszamy gorąco do kętrzyńskiego amfiteatru 28 sierpnia 2015 na godz. 20.00 i wspólne pożegnanie wakacji 2015. Bilety na koncert w cenie 10 zł (przedsprzedaż) oraz 15 zł (w dniu koncertu), już można nabyć na stronie biletyna.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Donatan i Cleo

koncert fajny, dziecko które jest zaciekłym fanem było ogólnie zadowolone jednak odchodziło ze smutkiem ponieważ nie dostało autografu Cleo mimo że czekało jeszcze ze 20 min po koncercie. Gdzieś z boku dostało parę osób i słuch po artystce zaginął... przykre ale myślę że jeśli tak się dba o małych fanów którzy patrzą jak w obrazek to z czasem nici z posłuchu
violet 02.09.2015 01:17
Cóż...Cleo ogólnie bardzo wysoki poziom i zaangażowanie...Natomiast Donatan - słabizna, szanuję go jako producenta ale jego zachwowanie na scenie, generalna niechęć (a może zmęczenie po całym sezonie..?) nie wywarła na mnie pozytywnych emocji. Cleo - brawo.

Polecane z kategorii koncert