koncert

Dorota Miśkiewicz ft. Kuba Badach - "Narciarze"

koncert

Dorota Miśkiewicz ft. Kuba Badach - "Narciarze"

Dorota Miśkiewicz ft. Kuba Badach - "Narciarze" - Bilety na koncert

Zespół Narciarze to grupa przyjaciół, których łączy pasja muzykowania i miłość do nart. W okresie zimowym zbierają się, żeby razem pozjeżdżać i... pograć. Na ogół oba te procedery odbywają się we Włoszech, jednak od czasu do czasu można ich usłyszeć w Polsce! Dodajmy, że jest to rzadka okazja do posłuchania tej formacji, i być może jedyna, aby posłuchać Kubę Badacha grającego na basie!!!

O ile trudno oceniać umiejętności narciarskie tej grupy, o tyle nie ma wątpliwości - muzycznie to zespół nieprzeciętnych osobowości. Dorota Miśkiewicz - wybitna wokalistka, autorka i kompozytorka, znana ze swoich wielu płyt, a także słynnego duetu z Cesarią Evorą. Kuba Badach - niezwykle utalentowany muzycznie wokalista, producent, aranżer, kompozytor. Jego zespół Poluzjanci święci teraz triumfy. Marek Napiórkowski - wybitny wirtuoz gitary i kompozytor o wielkiej sile rażenia. Sebastian Frankiewicz - jeden z bardziej wszechstronnych perkusistów, potrafi odnaleźć się w różnych stylach.

Narciarze zagrają piosenki z repertuaru Doroty Miśkiewicz oraz kilka niespodzianek. Będzie energia radości, która towarzyszyć powinna zawsze zarówno muzyce, jak i narciarstwu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dorota Miśkiewicz ft. Kuba Badach - "Narciarze"

Kiepska akustyka - słychać było idealnie p. Dorotę , ale Marka słabo , a bas i szczególnie perkuzję wogóle !!!

Polecane z kategorii koncert