Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

"Droga" - recital Pawła Gorskiego z zespołem

koncert

"Droga" - recital Pawła Gorskiego z zespołem

"Droga" - recital Pawła Gorskiego z zespołem - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Paweł Górski to żywa legenda piaseczyńskiej sceny muzycznej. Swoim głosem czaruje publiczność już od ponad 30 lat nadal wywołując ciarki na plecach nie tylko u piękniejszej części publiczności.
Gościł na większości polskich festiwali poezji śpiewanej. Znalazł się m. in. w „Złotej Piątce” festiwalu piosenki autorskiej OPPA, jest laureatem festiwali „Pamiętajcie o Osieckiej”, „Smak” w Myśliborzu, PZPR w Piasecznie, „Przybycie Bardów” w Brwinowie. Jeden z założycieli „Świeczowiska”, czyli cyklicznych spotkań polegających na wspólnym śpiewaniu piosenek z Krainy Łagodności, które trwają nieprzerwanie od ponad 25 lat. Publiczność za każdym razem, po brzegi wypełnia salę Domu Kultury w Piasecznie.

Muzyka to całe jego życie. Ze sceny Paweł dzieli się swoją energią wypełniając nią zarówno małe pomieszczenia jak i duże sale koncertowe.

Autorski koncert Pawła Górskiego, zabiera publiczność w drogę przez swoje życie. Teksty piosenek opowiadają zarówno o wesołych jak i mrocznych przeżyciach artysty. Każda z nich poprzedzona jest szczerą opowieścią o okolicznościach w jakich powstała. Muzyka oplatająca teksty jest mieszanką bluesa, country, funky a nawet elektroniki. Całość utrzymana jest w ramach poezji śpiewanej, jednak zespół nie boi się wychodzić z krainy łagodności w stronę nowoczesnych brzmień.

Zespół w składzie:
Paweł Górski – śpiew, gitara
Krzysztof Rukat – gitara
Miłosz Oleniecki – instrumenty klawiszowe
Brunon Niewiński – gitara basowa, śpiew
Michał Wojnarski – perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Droga" - recital Pawła Gorskiego z zespołem

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert