koncert

Drukmo Gyal - Koncert Tybetańskich Mantr Leczniczych

koncert

Drukmo Gyal - Koncert Tybetańskich Mantr Leczniczych

Drukmo Gyal - Koncert Tybetańskich Mantr Leczniczych - Bilety na koncert

Drukmo Gyal Dakini (འབྲུག་ མོ་ རྒྱལ) - jedna z najpopularniejszych na świecie artystek wykonujących tybetańskie mantry. Wydała 5 albumów, koncertuje na całym świecie.

Urodziła się w północno-wschodniej części Tybetu w tybetańskiej rodzinie joginów (Tib. སྔགས་ པ Ngakpa), od dzieciństwa uczyła się śpiewania tradycyjnych tybetańskich mantr.

Współpracuje z Sorig Khang International - organizacją zajmującą się popularyzacją Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej. Uczy leczenia mantrami, jogi tybetańskiej Nejang, medytacji oraz terapii zewnętrznych medycyny tybetańskiej.

Koncert odbędzie się w NTB Active Club - conference & leisure
NTB Active Club W Głogowie Małopolskim, Piaski 41

Zysk z koncertu zostanie w całości przeznaczony na Kathmandu Therapy CAMP, misję pomocy dzieciom i dorosłym z niepełnosprawnościami w Nepalu

Międzynarodowy projekt Kathmandu Therapy Camp, w którym udzielają się Polacy (m.in. z Poznania), Hiszpanie, Czesi, Niemcy zajmuje się osobami z niepełnosprawnością ruchową. Celem jest usprawnienie osób po wypadkach, ofiar trzęsienia ziemi, chorych na polio czy z wrodzonymi wadami. Oferowana pomoc jest bezpłata

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Drukmo Gyal - Koncert Tybetańskich Mantr Leczniczych

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert