Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Drums Fusion- Fun Lovin' Criminals

koncert

Drums Fusion- Fun Lovin' Criminals

Drums Fusion- Fun Lovin' Criminals - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Fun Lovin’ Criminals & Sklejam Słowa ( Fisz, Bisz, Łona, Natalia Grosiak , Radek Łukasiewicz oraz gość specjalny: Renata Przemyk)
Tegoroczną edycję Międzynarodowego Festiwalu Rytmu i Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION otworzy nowojorskie, gwiazdorskie trio FUN LOVIN’ CRIMINALS. Grają szaloną mieszankę bluesa, jazzu, soulu, hip-hopu i rock’n’rolla. Na scenie zarażają energią i z klasą oraz muzycznym wyczuciem sięgają po filmowe motywy ze znakomitego amerykańskiego kina.
Zespół pojawił się na nowojorskiej scenie muzycznej w 1996 roku wraz z wydaniem debiutanckiego albumu „Come Find Yourself”, który szybko pokrył się platyną - ich debiutancki singiel „Scooby Snacks”, wykorzystujący sample z klasycznych filmów Tarantino gościł 17 tygodni na liście Billboard, szybko osiągając status złotej płyty w USA. Na koncie mają sześć albumów studyjnych, dwa z coverami, jeden potrójny koncertowy oraz kilka składanek największych przebojów, do których należą „Loco”, „Love Unlimited” oraz „King of New York”. Po długiej przerwie od ostatniego krążka, FLC wypuścili EP-kę „The Roosevelt Sessions”, z którą w listopadzie ub. r. ruszyli w trasę po Stanach Zjednoczonych. Nowymi kawałkami, zapowiadającymi tegoroczny album studyjny, przenoszą fanów do nostalgicznego Nowego Jorku z charakterystyczną dla siebie polityczną satyrą.

Fun Lovin' Criminals wystąpią w składzie:
Brian Fast Leiser
Frank Benbini
Naim Cortazzi

Nowojorskie trio nie będzie jedynym składem, który zagości tego dnia na scenie. W polskiej części koncertu staną na niej prelegenci i uczestnicy warsztatów Sklejam Słowa. Na scenie pojawią się:
Fisz
Bisz
Łona
Natalia Grosiak
Radek Łukasiewicz
oraz gość specjalny: Renata Przemyk

Limitowana pula biletów w cenie 100 zł dostępna do 30 kwietnia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Drums Fusion- Fun Lovin' Criminals

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert