Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Dziedziniec rozmaitości - Czesław Mozil, Grupa MoCarta, Wojtek Pilichowski

koncert

Dziedziniec rozmaitości - Czesław Mozil, Grupa MoCarta, Wojtek Pilichowski

Dziedziniec rozmaitości - Czesław Mozil, Grupa MoCarta, Wojtek Pilichowski - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Dziedziniec rozmaitości” to nowy cykl Amfiteatru, w którym zaskakiwać będziemy artystami i repertuarami:

29.05.2021 godz. 20 - Muzyczny stand-up Czesława Mozila

12.06.2021 godz. 20 - Grupa MoCarta

26.06.2021 godz. 20 - Wojciech Pilichowski

Wybierz swój muzyczny świat... lub wejdź do nich wszystkich kupując bilet 3w1!

Muzyczny stand-up Czesława Mozila
Wiosna przychodzi do Amfiteatru z akordeonem na plecach i kieszeniami pełnymi zabawnych anegdot. Nasza wiosna ma teatralno-kabaretowy sznyt, o czym przekonacie się 28 maja wieczorem na Dziedzińcu rozmaitości (plener) podczas spotkania z Czesławem Mozilem. Będzie to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów.

Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole?

Grupa MoCarta
"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem panowie otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym, jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu - Wolfgang Amadeusz wyjawi tajemnicę, skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery pory roku. W koncercie znajdzie się również skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...

"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

Początek koncertu 12 czerwca 2021 r. o godz. 20, wejście od godz. 19. Bilety po 70 zł w przedsprzedaży, po 80 zł w dniu koncertu wyłącznie poprzez biletyna.pl

Gitarowy Vandal
26 czerwca na „Dziedzińcu rozmaitości” wystąpi Wojtek Pilichowski - basista, kompozytor, aranżer. Razem z zespołem przedstawi materiał z płyty „Vandal”, która jest powrotem do najlepszych tradycji muzyki fusion.

„Vandal” to w pełni autorska płyta Wojtka Pilichowskiego, w której obok świetnie działającej maszyny jazz funky, siłę brzmienia dają mocne rockowe riffy. Absolutnym ewenementem jest współpraca z dwoma typowo polskimi zespołami ludowymi z górskiego regionu Pienin. Basista jako lider oraz gitarzysta Michał Trzpioła , perkusista Tomasz Machański i dwóch pianistów Michał Rorat oraz Adrian Latosiewicz tworzą kolor brzmienia i dynamiki nieosiągalny w przypadku płyt nagrywanych ślad po śladzie. Wojtek Pilichowski i jego najnowsze dzieło to potężna porcja oryginalnej i nowej formy w muzyce fusion.

Początek koncertu o godz. 20, wejście od godz. 19. Bilety po 35 zł w przedsprzedaży, po 45 zł w dniu koncertu wyłącznie na biletyna.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Dziedziniec rozmaitości - Czesław Mozil, Grupa MoCarta, Wojtek Pilichowski

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert